İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait İETT otobüsü Arnavutköy'de arızalanınca yolcular yolda kaldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait İETT otobüsleri arızalanınca yolcular yolda kaldı, tepkilerini protesto ederek gösterdiler.

Esra Katılmış
Esra Katılmış

Arnavutköy’de İETT Otobüsü arızalandı yolcular yolda kaldı. Mağdur olan vatandaşlar yolu kapatarak diğer otobüslerin geçişine izin vermedi. Aynı dakikalarda ise söğütlüçeşme seferini yapan metrobüs Zincirlikuyu’da arızalanarak yolda kaldı, onlarca kişi yolda kaldı.
İstanbul’da son zamanlarda İETT araçlarının arızalanması ve yolda kalması nedeni ile vatandaşlar isyan etti. Arnavutköy’de sabah saatlerinde Arnavutköy Mecidiyeköy seferini yapan 336 M hattı İETT otobüsü arıza vererek bozuldu. İşyerlerine geç kalan vatandaşlar isyan ederek yolu kapattı ve diğer otobüslerin geçişine izin vermedi. Aynı saatlerde ise Söğütlüçeşme seferini yapan bir metrobüs Zincirlikuyu'da arızalanarak yoluna devam edemedi. Metrobüste bulunan onlarca kişi yol kenarında beklemek zorunda kaldı. Yaşananlar cep telefonu kameraları ile böyle görüntülendi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait İETT otobüsü Arnavutköy'de arızalanınca yolcular yolda kaldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait İETT otobüsü Arnavutköy'de arızalanınca yolcular yolda kaldı! - Resim : 2

İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait İETT otobüsü Arnavutköy'de arızalanınca yolcular yolda kaldı! - Resim : 3

İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait İETT otobüsü Arnavutköy'de arızalanınca yolcular yolda kaldı! ile ilgili etiketler Zincirlikuyu İETT Arnavutköy İBB arıza
GÜNÜN VİDEOSU

İran'ın İsrail'e fırlattığı füze ve İHA'ları Demir Kubbe işte böyle imha etti! O anlar kamerada...

İsrail'in hava savunma sistemi Demir Kubbe, İran'dan yollanan füzeleri birer birer imha ediyor. Füzelerin imha edildiği anlara dair görüntüler uluslararası basında geniş yer buldu.