İsrail askerleri TikTok canlı yayınını bastı: Filistinli adamı döverek gözaltına aldılar

Filistinli aktivist İyad Banat, işgal altındaki Batı Şeria'nın El Halil kentinde sosyal medyadan canlı yayın yaptığı sırada İsrail askerleri tarafından dövülerek gözaltına alındı.

İşgalci İsrail ordusunun Gazze'ye olan saldırıları 39. gününde de şiddetlenerek sürüyor.

Netanyahu yönetimi, ulusal güvenliği tehdit ettiği gerekçesiyle artık yabancı medya organlarının İsrail'de yayın yapmalarını yasaklamayı planlıyor.

Soykırımın görüntülerinin dünyaya yayılmasını engellemeye çalışan İsrail hükümeti, sosyal medyadan canlı yayın yapanları da tespit ediyor.

İsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın El Halil kentinde sosyal medya platformunda canlı yayın yaptığı sırada Filistinli aktivist İyad Banat'ı döverek gözaltına aldı. Gözaltı anına ilişkin görüntüler TikTok'ta da canlı olarak yayınlandı.

Görüntülerde, ağlayarak babalarını kurtarmaya çalışan çocuklara silah doğrultuldu.

İsrail askerleri TikTok canlı yayınını bastı: Filistinli adamı döverek gözaltına aldılar ile ilgili etiketler TikTok İsrail Filistin canlı yayın
GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.