İsrail askerleri, Mescid-i Aksa'nın kapısında Filistinliyi vurdu!

Cuma akşamları Filistinlilerin rutin başkaldırı zamanına dönüşmüş durumda. Bugün çıkan olaylarda İsrail askerleri, işgal altındaki Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'nın Meclis (Nazır) Kapısında bir Filistinliyi silahla yaraladı. Olay sonrası Mescid-i Aksa'nın tüm kapıları kapatıldı. İsrail kaynakları, Filistinlinin 'bıçaklı saldırı' gerçekleştirmek istediğini iddia etti.

Cuma akşamları, artık Filistin'de her hafta başkaldırıların gerçekleştiği gün olmuş durumda.

Mayıs ayındaki İsrail saldırılarının son bulmasının ardından seçilen yeni İsrail hükümetinin Filistin politikasında pek bir değişim görülmemesinin ardından bölgede tansiyon sabit bir şekilde artmaya devam ediyor. 

Bu kez de Mescid-i Aksa'nın kapısında kan döküldü. Mescid-i Aksa'nın tüm kapıları kapatıldı.

İSRAİL ASKERLERİ BİR FİLİSTİNLİYE ATEŞ AÇTI

İsrail askerleri, işgal altındaki Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'nın Meclis (Nazır) Kapısında bir Filistinliye ateş açtı.

Yaralanan Filistinlinin durumu henüz bilinmiyor.

BIÇAKLI SALDIRI GİRİŞİMİNDE BULUNDU İDDİASI

İsrail askerlerinin bıçaklı saldırı girişiminde bulunduğu iddia edilen bir Filistinliye ateş ettiği belirtilirken, olay sonrası Mescid-i Aksa'nın tüm kapılarının kapatıldığı aktarıldı.

 

İsrail askerleri, Mescid-i Aksa'nın kapısında Filistinliyi vurdu! ile ilgili etiketler İsrail Filistin Kudüs asker mescid aksa vurdu

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...