Isparta'da skandal iddia: Okul müdürü ve sendika başkan yardımcısı olan adam genç kızın evinde yakalandı!

Isparta'da okul müdürü ve aynı zamanda sendika başkan yardımcısı olan O.Ç. isimli bir adam, iddiaya göre aynı apartmanda oturduğu komşusu bir genç kızın evine izinsiz girdi. Bir süre sonra eve gelen genç kız, evde birinin olduğunu fark edip dışarıya kaçtı ve polisi aradı. Ekipler tarafından evde bir kanepe kenarında saklanırken yakalanan O.Ç. çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Okul müdürünün eşinin yaşanan olay sonrasında boşanma davası açtığı öğrenildi.

Isparta'da geçtiğimiz salı günü akşam saatlerinde Anadolu Mahallesi'nde bulunan bir apartmanda ailesiyle birlikte yaşayan okul müdürü O.Ç. iddiaya göre aynı apartmandaki komşusu genç kızın evine habersiz girdi.

GENÇ KIZ EVDE BİRİNİN OLDUĞUNU FARK EDİNCE POLİS ÇAĞIRDI

Bir süre sonra eve gelen genç kız, evde bir kişinin olduğunu fark edince dışarıya kaçtı. Evin çelik kapısını kilitleyerek polisi arayıp yardım istedi. Eve gelen polisler içeriye girdiğinde O.Ç'nin bir kanepe kenarında saklandığını gördü. Gözaltına alınan O.Ç. ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

SERBEST BIRAKILDI

Emniyetteki ifadesinin ardından mahkemeye çıkartılan O.Ç. serbest bırakılırken, genç kızın ise şikayetçi olduğu öğrenildi. Öte yandan yaşanan bu olayın ardından O.Ç'nin eşinin boşanma davası açtığı, kendisinin de sendika Başkan yardımcılığı görevinden istifa edeceği öğrenildi.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Isparta'nın yerel sitelerinden Haber32'nin haberine göre sendika başkanının şehir dışında olması dolayısı ile istifasının kabul edilip edilmeyeceği henüz netlik kazanmadı. Konu ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konuya ilişkin bir açıklama yapılması bekleniyor.

 

Isparta'da skandal iddia: Okul müdürü ve sendika başkan yardımcısı olan adam genç kızın evinde yakalandı! ile ilgili etiketler Isparta sendika okul müdürü başkan yardımcısı