İşgalci İsrail askerleri Tantura'da Filistinlilere yaptıkları katliamı gülerek anlattı

İsrail'in 1948'de işlediği Tantura Katliamı'nda yüzlerce Filistinliyi gözünü kırpmadan katleden İsrail askerleri, yıllar sonra yaptıkları korkunç şeyleri gülerek anlatmıştı. O görüntüler Gazze'de yaşananların ardından yeniden gündeme geldi.

Siyonist milislerin 1948 Arap-İsrail Savaşı sırasında Tantura adlı Filistin kasabasında yaptığı korkunç katliam hala unutulmadı.

Yıllar sonra çekilen Tantura belgeselinde, Filistinlileri vahşice öldürüp, yakıp, kafeslere kapatıp, tecavüz ettiklerini gülerek anlatan savaş suçlusu İsrailli askerler, İsrail'in nasıl bir devlet olduğunu herkesin tekrar hatırlaması için yeterli olacaktır.

Görüntüler Tantura belgeselinden alınmıştır ve Yahudi siyonist askerlerin Filistinlilere yaptığı korkunç şeyleri gülerek anlattığı bölüm sosyal medyada yeniden gündem oldu.

İşgalci İsrail askerleri videoda "Alev makinesiyle Filistinlileri yaktık.", "16 yaşındaki Filistinli kıza tecavüz ettik.", "Esir almadım, teslim olan Filistinlileri de vurdum." gibi korkunç şeyleri gülerek anlatıyorlar.

İşgalci İsrail askerleri Tantura'da Filistinlilere yaptıkları katliamı gülerek anlattı ile ilgili etiketler İsrail Filistin

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.