İrfan Değirmenci Halk TV'den ayrıldı mı? İrfan Değirmenci neden ekranlarda yok?

Uzun bir süredir Halk TV ekranlarında gözükmeyen İrfan Değirmenci'nin kanaldan ayrılıp ayrılmadığına dair yoğun spekülasyonlar, sonunda ünlü sunucunun yaptığı bir açıklama ile netlik kazandı. Ancak, ayrılık iddialarının ötesinde, Değirmenci'nin bu kararının arkasındaki gerçek neden ortaya çıktı. Peki, İrfan Değirmenci Halk TV'den ayrıldı mı? İrfan Değirmenci neden yok?

Halk TV'de yaşanan art arda vedaların ardından, kanalın önde gelen isimlerinden biri olan İrfan Değirmenci'nin veda edeceği yönündeki söylentiler, izleyiciler ve medya tarafından merakla takip ediliyordu. Peki, İrfan Değirmenci Halk TV'den ayrıldı mı? İrfan Değirmenci neden yok? Detaylar haberimizde...

İrfan Değirmenci Halk TV'den ayrıldı mı? İrfan Değirmenci neden ekranlarda yok?

İRFAN DEĞİRMENCİ HALK TV'DEN AYRILDI MI?

İrfan Değirmenci, ayrılık iddialarını bir paylaşımıyla yalanladı ve Halk TV'yi bıraktığı haberlerini yersiz bulduğunu belirtti.

İRFAN DEĞİRMENCİ HALK TV'DE NEDEN YOK?

İrfan Değirmenci'nin ekranlardan uzak kalma sebebini öğrenmek için yapılan açıklama ise dikkat çekiciydi. Ünlü sunucu, yakın arkadaşı ve 17 yıllık dostu Ertuğrul Albayrak'ın Ankara'da yaşadığı ciddi sağlık sorunlarına destek olmak amacıyla başkentte bulunan arkadaşının yanına gittiği ifade edildi. Değirmenci'nin, mesleki görevlerini bir kenara bırakarak dostluğa verdiği bu destek, izleyiciler tarafından takdirle karşılandı.

Paylaştığı bilgiye göre, Ertuğrul Albayrak'ın sağlık durumuyla ilgilenmek amacıyla Ankara'ya gitmesi nedeniyle, Değirmenci'nin Halk TV'deki yayınlarına ara verdiği belirtildi. 

İrfan Değirmenci Halk TV'den ayrıldı mı? İrfan Değirmenci neden ekranlarda yok? ile ilgili etiketler Halk TV İrfan Değirmenci
GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.