İnsanlığın bittiği yer! Hasta taşıyan ambulansa yol vermedi! Bu da yetmedi yola beton harcı döktü

Bağcılar’da seyir halindeki ambulansa yol vermeyen beton mikser sürücüsü hakaretler ederek yola beton harcı döktü. O anları ambulans şoförü cep telefonu kamerasıyla kaydederken duruma isyan etti.

Bağcılar'da edinilen bilgiye göre, seyir halindeki ambulansa 06 DGG 82 plakalı beton mikser sürücüsü yol vermedi.

YOLA BETON HARCI DÖKTÜ

Ambulans sürücüsüne hakaretler savurduğu iddia edilen beton mikser sürücüsü yola ve araçların üzerine beton harcı döktü. Seyir halindeki ambulans ve sürücüler yere dökülen beton harcı nedeniyle ilerlemekte güçlük çekti.

Araç sürücülerinin tepkisini toplayan sürücü bir süre bu hareketlerini yapmaya devam etti. Duyarsız sürücü kayıplara karışırken yaşananlar ambulans sürücüsünün cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

FAHRETTİN KOCA İSYAN ETTİ: "İNSANLIĞIN BİTTİĞİ YER"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, can taşıyan ambulansa yol vermeyen o cani sürücünün görüntülerini sosyal medyadan paylaşarak "06 DGG 82 plakalı beton mikserinin sürücüsü, bugün Bağcılar’da, seyir halindeki ambulansa yol vermek yerine, yola beton harcı döktü. O an, muhtemelen, oturduğu direksiyon koltuğu, insanlığın bittiği yerdi" dedi.

 

 

İnsanlığın bittiği yer! Hasta taşıyan ambulansa yol vermedi! Bu da yetmedi yola beton harcı döktü ile ilgili etiketler Bağcılar ambulans Fahrettin Koca

Sitene Ekle