"İkinci eş bulma" rezilliği!

İngiltere ve Endonezya'dan sonra Türkiye'de faaliyete geçen, insanların dini nikahla eş bulabilmesi için kurulan internet sitesi, dini fuhuşa alet ediyor. 4 gün önce faaliyete geçen sitede üyelik sırasında kişilerden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Dini nikahla evlilik yapılacağını ve bu yolla günaha girmeden erkek ve kadınların ihtiyaçlarının giderilebileceğini savunan kurucular, sitenin Türkiye’de fuhuşu da bitireceğini savunuyor. Siteye üye olan kişilerin profilleri incelendiğinde ise sahte profiller dikkat çekiyor. Peki, ikinci eş bulma sitesi nedir? Sitenin adı ne? Detaylar haberimizde...

İngiltere ve Endonezya'dan sonra Türkiye'de faaliyete geçen, insanların dini nikahla eş bulabilmesi için kurulan internet sitesi, dini fuhuşa alet ediyor. Sitenin kim tarafından kurulduğu belirtilmezken açıklama kısmında ise şu ifadelere yer verildi: 45 yaşında bir bayanın hiç evlenmemiş olmasından yakınmasıyla siteyi kurma fikri ortaya çıktı. İkinci eş kurumu yoksulluk, yalnızlık ve fuhuş gibi sorunların çözümüdür. Amacımız bunu isteyen kişileri bir araya getirmek. Peki, ikinci eş bulma sitesi nedir? Sitenin adı ne? Detaylar haberimizde...

ajnrfjengrjnergg

Sitenin “Hakkımızda” bölümünde şu ifadeler kullandı:

“Türkiye'nin ilk dünyanın üçüncü (İngiltere ve Endonezya'dan sonra), ikinci eş bulma sitesine hoşgeldiniz... Tüm semavi dinlerin izin verdiği ve ülkemiz kültürüne uygun ikinci eş kurumu bazı sorunların çözümüdür; yoksulluk, yalnızlık ve fuhuş gibi... Amacımız insanımızın bu konuda en doğru tercihi yapmasına yardımcı olmaktır."

KİMLER SİTEYİ KULLANIYOR

OdaTV'nin haberine göre, sitede “Kimler burada” sorusuna ise şu yanıt veriliyor:

Eşiyle tüm münasebeti bitmesine rağmen çeşitli sebeplerle ayrılamayan beyler.

Evlenmek istemeyen (çesitli sebeplerle) aynı zamanda günah işlemek de istemeyen hanımefendiler.

Evlenecek biriyle karşılaşamamış hanımefendiler.

Çaresiz bir dönem geçirip, (Allah cc korusun) fuhuş ve benzeri yollara sapabilecek hanımefendiler.

Cinsel ihtiyaçlarını günaha girmeden karşılamak isteyen erkek ve kadınlar

Evlenmek isteyen herkes.

cropped_content_ikinci-es-sitesi-turkiyede-de-acildi_e6nO1W90v4y1sbX

“AMACIMIZ İNSANIMIZIN EN DOĞRU TERCİHİ YAPMASINA…”

İkinci eş bulma sitesinin kurucusu, site fikrinin nereden çıktığını şöyle anlattı:

“Kendi çevremden kırk beş yaşında ve hiç evlenmemiş bir bayan arkadaş hala bakire olduğunu söylediğinde bu fikir aklıma geldi. Kendisi, ikinci eş olmanın kendisi için bir çözüm olabileceğini ama doğru birini bulmanın çok zor olduğunu söyledi. Biz de durumları uyan erkek ve kadınları biraraya getiren siteyi kurduk. Amacımız insanımızın en doğru tercihi yapmasına olanak sağlamaktır.”

Sitenin ‘dine uygun evlilik’ amacından ziyade erkekler eşlerinden ve çevreden gizli, kendilerini sıkmayacak kadınlar ararken; kadınlar ise ara sıra görüşebilecekleri, dış görünüşün önemli olmadığı ancak maddi açıdan iyi durumda olan erkekler’ arıyor. İlanlardan bazıları ise şu şekilde:

Kübra: Mersinliyim. 22 yaşındayım. İkinci eş olabilirim. Cinsel hayatı bitmiş olgun bir beyle tanışabilirim. Etik olmadığını biliyorum ama çok varlıklı biri olması gerekiyor.

Tahir: 54 yaşındayım. Evli ve 3 çocuğum var. Eşimi ve çocuklarımı terk edememem. Ama yeni eşim ilk eşimle aynı maddi haklara sahip olacak. Önceliğim gizlilik.

Kemal: 57 Yaşındayım. Evlenmeden seviyeli ilişki yaşayacak kadın arıyorum.

"İkinci eş bulma" rezilliği! ile ilgili etiketler ikinci eş bulma sitesi nedir adı ne