İbrahim Tatlıses’e şok tehdit! ''Ben bu kanı dökeceğim''

İbrahim Tatlıses’e ulaşmak ve şiirlerini göstermek isteyip ofisini arayan Ercan Y. isimli bir şahıs, ünlü şarkıcı ile konuşamayınca çalışanını tehdit etti. "Yemin olsun ben bu kanı dökeceğim" diyerek tehditler savuran Ercan Y. hakkında suç duyurusunda bulunuldu. İşte detaylar...

İmparator lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses'e ait 'Tatlıses Prodüksiyon' şirketini arayan ve isminin Ercan Y. olduğu belirlenen bir şahıs, ünlü türkücüye kendi yazdığı şiiri göstermek için ulaşmak istediğini söyledi. Telefonu yanıtlayan şirket çalışanı Leyla Y., Tatlıses'in İzmir'de olduğunu belirtti. Ancak bu yanıttan hoşlanmayan Ercan Y., şirket çalışanına "Yemin olsun ben bu kanı dökeceğim" diyerek tehditler savurdu.


SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR

Aldığı tehditler sonrası şoke olan genç kadın durumu ünlü şarkıcı ve avukatlara bildirdi. Şirket avukatları durumu derhal İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na bildirerek bahsi geçen şahıs hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

SUÇLAMALARI REDDETTİ


Sabah Gazetesi'nden Atakan Irmak'ın haberine göre; Şüpheli ifadesinde şirketi aradığını, kendisinin İzmir'e yönlendirildiğini, daha sonra kendisine söylendiği üzere İzmir'de bulunan Tatlıses'e ait restoranı aradığında ise telefondaki kişilerin şiirlerini alıp İzmir'e gelmesini istediklerini söyledi. Söz konusu "Yemin olsun ben bu kanı dökeceğim" cümlesini kurmadığını ifade eden Ercan Y., suçlamaları kabul etmedi.

Savcılık yürütülen soruşturma sonunda şüphelinin üzerine atılı 'Tehdit' suçunu işlediğini belirterek 2 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. Ercan Y., ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

 

İbrahim Tatlıses’e şok tehdit! ''Ben bu kanı dökeceğim'' ile ilgili etiketler İbrahim Tatlıses mahkeme suç duyurusu Tehdit
GÜNÜN VİDEOSU

Murat Kurum gençlerle PlayStation oynadı... "Yapıyoruz bu sporu"

İBB Başkan adayı Murat Kurum, gençlerle bir araya gelip PlayStation oynadı. Eğlenceli anları Kurum, sosyal medya hesabından "Yapıyoruz bu sporu" notuyla paylaştı.