Hırsızın başına gelmeyen kalmadı! Önce ev sahibiyle karşılaştı, sonra 3'üncü kattan aşağı düştü

Adana'nın Seyhan ilçesinde bir eve hırsızlık yapmak için giren Cumali K., ev sahibiyle karşılaştı. Cumali K., balkondan kaçmaya çalıştığı esnada 3’üncü kattan aşağı düştü. Yaralanan şüpheli, hırsızlık yaptığını reddederek kendini, "Aşağı atlamadım, aşağıdaydım zaten. Beni dövdüler yemin ediyorum. Hırsızlığa girmedim" sözleriyle savundu.

Adana'nın Seyhan ilçesinde meydana gelen olayda edilen bilgiye göre, Cumali K. (46) bir müstakil eve hırsızlık amacıyla girdi. Cumali K. eve girdikten sonra ikametin sahibiyle karşılaştı. Panikleyen Cumali K. balkondan inmeye çalıştığı sırada 3’üncü kattan aşağı düşerek yaralandı.

"AŞAĞI ATLAMADIM, AŞAĞIDAYDIM ZATEN"

Ev sahibi durumu polise bildirdi. Olay mahalline gelen polisler, sağlık ekiplerini bölgeye çağırdı. Yakalanan Cumali K., kendisini aklamak için şaşırtan bir savunma yaptı. Cumali K., ”Aşağı atlamadım, aşağıdaydım zaten. Beni dövdüler yemin ediyorum. Hırsızlığa girmedim, kapının önündeydim. Hiçbir yerden atlamadım” diyerek kendisini savundu.

Hırsızın başına gelmeyen kalmadı! Önce ev sahibiyle karşılaştı, sonra 3'üncü kattan aşağı düştü

DÜŞMENİN ETKİSİYLE YARALANDI

Sağ ayağı kırılan ve düşmenin etkisiyle vücudunun çeşitli yerlerinde yaralar meydana gelen Cumali K., sağlık ekiplerince Seyhan Devlet Hastanesine kaldırıldı. Gözaltına alınan şüpheli hastanedeki tedavisinin ardından emniyete götürüleceği öğrenildi.

Hırsızın başına gelmeyen kalmadı! Önce ev sahibiyle karşılaştı, sonra 3'üncü kattan aşağı düştü ile ilgili etiketler Adana hırsız ev sahibi Seyhan