HDP kongresinde skandal! Pervin Buldan konuşurken 'Gençlik Apo'nun fedaisidir' sloganı atıldı

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Batman'da düzenlenen 4. Olağan Kongresi'ne katıldı. Buldan'ın konuşması sırasında kongrenin yapıldığı salondan, "Katil Erdoğan" ve "Gençlik Apo'nun fedaisidir" sloganları atıldı.

HDP Batman 4. Olağan Kongresi bir düğün salonunda partililerin ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.

Kongereye katılan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "AKP ve küçük ortağı (MHP) şunu bilsin ki onların hikayeleri çoktan bitti, artık yarı yolda kaldıklarını ve ilerleyemediklerini kendileri de biliyor ve bunun farkında. Bunun için HDP’ye saldırmakta başka bir yol bulamıyorlar. Ama bunlar da beyhude çabalar." dedi.

Buldan'ın konuşması sırasında kongre salonundaki HDP'liler, "Katil Erdoğan", "Gençlik Apo'nun fedaisidir" sloganları attı.

HDP kongresinde skandal! Pervin Buldan konuşurken 'Gençlik Apo'nun fedaisidir' sloganı atıldı ile ilgili etiketler HDP Pervin Buldan Batman kongre slogan HDP Batman 4. Olağan Kongresi

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...