Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı: Hamile hemşireye saldırı görüntüleri ortaya çıktı!

Türkiye'nin konuştuğu hamile hemşireye Gülhan D.'ye saldırı anları ortaya çıktı. Başakşehir Çam ve Sakura Devlet Hastanesi'nde yaşanan o skandal dakikalar o sırada hastanede olan bir kişi tarafından cep telefonu kamerasına saniye saniye kaydedildi. İşte o hamile hemşireye saldırı anları...

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde hamile hemşire Gülhan D.'ye saldırı anları cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

KOŞARAK HAMİLE HEMŞİRENİN YÜZÜNE UÇAN TEKME ATTI

Başakşehir Çam ve Sakura Devlet Hastanesi'nde pazartesi günü, hamile hemşire Gülhan D. hasta yakınlarının saldırısına uğradı. Saldıranlardan Rıdvan Koçyiğit, koşarak hemşire Gülhan D.'nin yüzüne uçan tekme attı. Saldırganlar tekmeden sonra yere yığılan Gülhan D.'ye saldırmaya devam ettiler.

 

Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı: Hamile hemşireye saldırı görüntüleri ortaya çıktı! - Resim : 2

 

CEP TELEFONU GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Saldırı anları o sırada hastanede olan bir kişi tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı: Hamile hemşireye saldırı görüntüleri ortaya çıktı! - Resim : 4

SALDIRGANLAR TUTUKLANDI

Gülhan D.'nin şikayetçi olduğu 4 saldırgandan baba Hüseyin Koçyiğit ve oğlu Rıdvan Koçyiğit "basit yaralama" suçundan dün tutuklandı.

Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı: Hamile hemşireye saldırı görüntüleri ortaya çıktı! - Resim : 5

 

Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı: Hamile hemşireye saldırı görüntüleri ortaya çıktı! ile ilgili etiketler Hamile hemşire İşkence Başakşehir video görüntü

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.