Halk TV'de İsmail Saymaz ile Ersan Şen arasında gergin anlar: Hırsımı sizden çıkarırım

CHP'ye yakın televizyon kanalı Halk TV ekranlarında yayınlanan 'Perdenin Önü Arkası' programında gergin anlar yaşandı. Sedat Peker'in çektiği videoları yorumlayan ceza hukukçusu Ersan Şen ile gazeteci İsmail Saymaz görüş ayrılıkları yaşadı. Şen, kendisine yöneltilen sorular karşısında "Keşke sayın İçişleri Bakanı'na da böyle sorsaydın..." dedi.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Halk TV ekranlarında suç örgütü lideri olduğu gerekçesi ile hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in iddialarını tartışan ceza hukukçusu Ersan Şen ile gazeteci İsmail Saymaz gergin anlar yaşadı.

"BU İŞ ZARAR VERİYOR..."

Peker'in yaptığı açıklamaları 'ciddiyetten belki de dayanaktan yoksun' olarak tanımlayan Şen, "Araştırılması lazım ama artık yeter. Bu iş zarar veriyor. Devletin güvenilirliğine zarar veriyor" diyerek durdurulması gerektiğini belirtti.

Şen'in konuşması sırasında araya giren Saymaz, "Bir şey diyeceğim. Hocam izninizle cevap hakkınızı toplu kullanın" dedi.

Halk TV'de İsmail Saymaz ile Ersan Şen arasında gergin anlar: Hırsımı sizden çıkarırım

"KEŞKE İÇİŞLERİ BAKANI'NA DA BÖYLE SORSAYDIN..." 

Konuşması bölünen Şen, Saymaz'ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı programda az söz almasına atıfta bulunarak  "Keşke sayın İçişleri Bakanı'na da böyle sorsaydın..." ifadesini kullandı.

Saymaz ise burada tartışmacı, orada ise soru sormak için bulunduğunu kaydederek "Orada da sıkıştırdım" diye konuştu.

"ZATEN HIRSIM VAR SİZDEN ÇIKARIRIM"

Tartışmanın ardından Peker'in iddialarının konuşulmaya devam edildiği programda söz alan Şen'e takılmadan geçmeyen Saymaz "Müdahale edebilirim. Süleyman Soylu'ya yapamadığımı size yaparım. Zaten hırsım var sizden çıkarırım" diyerek güldü.

O anların tamamı:

Halk TV'de İsmail Saymaz ile Ersan Şen arasında gergin anlar: Hırsımı sizden çıkarırım ile ilgili etiketler Halk TV İsmail Saymaz Sedat Peker ersan şen

Sitene Ekle