Gibi 5. sezon ne zaman yayınlanacak, nerede yayınlanacak, kimler oynuyor? Gibi 5. sezon fragmanı...

İnternet dizilerinin önde gelen isimlerinden "Gibi"nin beşinci sezon fragmanı nihayet izleyicilerle buluştu. Dizinin takipçileri, uzun süren bekleyişin ardından heyecanla fragmanı izleyerek yeni sezonun detaylarını öğrenmeye başladı. "Gibi" dizisinin merakla beklenen yeni sezonun ne zaman ve nerede yayınlanacağı gibi soruları beraberinde getirdi. Peki, Gibi 5. sezon ne zaman yayınlanacak, nerede yayınlanacak, kimler oynuyor? İşte, Gibi 5. sezon fragmanı...

İnternet dizileri arasında öne çıkan "Gibi"nin beşinci sezon fragmanı sonunda izleyicilerle buluştu. Dizi tutkunları, uzun bir bekleyişin ardından fragmanı büyük bir heyecanla izleyerek yeni sezonun detaylarına dalmaya başladı. "Gibi" dizisinin merakla beklenen beşinci sezonuyla ilgili yayın tarihi, platformu ve oyuncu kadrosu gibi sorular da ortaya çıktı. Gibi'nin beşinci sezonu ne zaman izleyiciyle buluşacak, hangi platformda yayınlanacak ve hangi oyuncular yer alacak? İşte, merakla beklenen Gibi 5. sezon fragmanı...

GİBİ DİZİSİ NEREDE YAYINLANACAK?

Gibi dizisinin yeni sezon bölümlerini izlemek isteyenler için Exxen platformu ideal bir tercih olacak. Türk yapımı komedi dizisi "Gibi", Exxen'de yayınlanmaktadır.

GİBİ DİZİSİ 5. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

"Gibi" adlı dizinin 5. sezonunun çıkış tarihi şu anda netleşmemiş durumda, ancak fragmanda "yakında" ifadesi kullanılarak izleyicilere meraklarını sürdürmeleri hatırlatıldı. Yeni sezonun başlangıç tarihi beklentileri, fragmanın yayınlanmasıyla birlikte daha da yükseldi.

GİBİ 5. SEZON FRAGMANI!

GİBİ DİZİSİ KONUSU NE?

Gibi, Türk yapımı bir komedi dizisi olup Exxen platformunda yayınlanmaktadır. Dizinin başrollerinde Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç yer almaktadır. Ahmet Kürşat Öçalan'ın da katılımıyla ikinci sezonda kadro genişlemiştir.

Yılmaz ve İlkkan, sıradan hayatlarını altüst edecek olaylarla sürekli olarak karşı karşıya kalan iki arkadaştır. Absürt komedi türündeki dizi, küçük olayları büyük bir ustalıkla abartarak izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatıyor.

GİBİ DİZİSİ OYUNCULARI

Feyyaz Yiğit - Yılmaz

Kıvanç Kılınç - İlkkan

Ahmet Kürşat Öçalan - Ersoy

Gibi 5. sezon ne zaman yayınlanacak, nerede yayınlanacak, kimler oynuyor? Gibi 5. sezon fragmanı... ile ilgili etiketler Gibi
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.