Gelinim Mutfakta 29 Nisan birincisi kim oldu? 29 Nisan gün birincisi!

Gelinim Mutfakta 29 Nisan birincisi kim oldu? 29 Nisan Çarşamba günü Gelinim Mutfakta programında kimin kazandığı merakla arama motorlarından araştırılmaya devam ediliyor. Fatih Ürek'in sunuculuğunu üstlendiği programda dün hangi yarışmacının kaç puan aldığı merak edilen konular arasında yer almaya devam etmektedir. Programda bugün neler yaşandığı da merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta 28 Nisan birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde..

Gelinim Mutfakta 29 Nisan birincisi kim oldu? Kanal D ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta heyecanla devam ediyor. Programın yeni bölümü izleyenler tarafından rağbet görmektedir. Programında geçen hafta birincisinin kim olduğu merak edilmeye devam ediliyor. 29 Nisan gün birincisini sizler için araştırdık. Peki, Gelinim Mutfakta 29 Nisan birincisi kim oldu? 29 Nisan gün birincisi! Detaylar haberimizde...

Gelinim Mutfakta puan durumu 28 Nisan! Gelinim Mutfakta günün ...

GELİNİM MUTFAKTA 29 NİSAN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini yani 29 Nisan'ın sonuncusu 8 puanla Güngör oluyor.

Güngör'ün ardından en düşük puanı elde eden ikinci gelin 11 puanla Hatice oldu.

Günün en yüksek puanını alıp çarşambanın çeyrek altının sahibi olan gelinse 17 puanla Elif oluyor.

Neslihan ise 12 puanla gün ikincisi olarak açıklandı

GELİNİM MUTFAKTA 28 NİSAN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan ismi 9 puanla Neslihan oluyor.

Neslihan'ın ardından en düşük puanı alan ikinci isim 11 puanlı Güngör oldu.

En yüksek puanı alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 15 puanla Hatice olarak açıklandı, Elif ise 13 puanla ikinci oldu.

GELİNİM MUTFAKTA GEÇEN HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

 Haftanın en düşük puanını alan iki gelini Yağnur ve Neslihan oldu. Haftanın en düşük puanını alarak yarışmaya veda eden yarışmacı ise 39 puanla Yağnur oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 23 NİSAN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en yüksek puanını alan gelin 14 puanla Neslihan oldu.

Günün en düşük puanını alan gelin 6 puanla Yağnur oldu.

Çeyrek altını alan gelin ise Neslihan oldu.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan birincisi kim oldu? 29 Nisan gün birincisi! ile ilgili etiketler Kanal D Gelinim Mutfakta canlı izle 2020 bugün kim kazandı birinci kim oldu? gün birincisi hangi gelin kazandı çeyrek altını kim kazandı kaç paun verdi
GÜNÜN VİDEOSU

Evlat nöbetinde bir buluşma daha! Annenin oğluna ilk sorusu duygulandırdı: Aç mısın?

HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan ailelere eylemin 996'ncı gününde katılan Mardinli Akdaş çifti, terör örgütü PKK’dan kaçıp güvenlik güçlerine teslim olan oğullarına kavuştu. Anne Gülperi Akdaş, oğluna sarılıp "Aç mısın?" diye sorması duygulandırdı.