Gazeteci Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı tek celsede boşandı!

Gazeteci Nagehan Alçı, geçtiğimiz günlerde 2010 yılında evlendiği Rasim Ozan Kütahyalı'dan boşanmak için dava açmış ve Alçı'nın Kütahyalı'dan 40 milyon TL tazminat talep etmesi sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Alçı ile Kütahyalı bugün  İstanbul 2. Aile Mahkemesi'nde görülen dava ile anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Duruşma çıkışı ikili dostça ayrıldıklarını ifade etti.

Gazeteci Nagehan Alçı, geçtiğimiz günlerde 2010 yılında evlendiği Rasim Ozan Kütahyalı'dan boşanmak için dava açmıştı. Kütahyalı'dan 40 milyon TL tazminat talep eden Alçı'nın bu isteği sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Alçı'nın avukatı konuyla ilgili yapılan yorumların ardından açıklama yaparak talep edilen tazminat tutarı üzerinden mal varlığı çıkarımı yapılmasının doğru olmadığını, Alçı'nın ailesinden gelen mal varlığı olduğunu, Kütahyalı'nın ise gazeteci değil televizyon yıldızı olduğunu belirtmişti.

Gazeteci Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı tek celsede boşandı!

ÜNLÜ ÇİFT TEK CELSEDE BOŞANDI!

Gazeteci Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı, bugün İstanbul 2. Aile Mahkemesinde görülen dava ile anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Çift, duruşmayı mahkeme kaleminde bekledi. Önce görüntü alınmasını istemeyen çift, basın mensuplarının soruları karşısında mahkeme kapısında yan yana geldi. Nagehan Alçı, "Biz anlaşmalı, medenice, güzel bir şekilde bitiriyoruz. Herhangi bir problem yok. Ailemizin mahremiyeti adına sizden de saygı rica ediyoruz" dedi. Duruşma yaklaşık 15 dakika sürdü. Duruşma salonundan avukatlarıyla ayrı ayrı çıkan Nagehan Alçı "Boşandınız mı?" sorusuna, "Anlaşmalı dostça güzel bir şekilde bitirdik" diye yanıtını verirken, Rasim Ozan Kütahyalı ise, "Güzel dostça, herşey iyi" şeklinde cevap verdi.

Gazeteci Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı tek celsede boşandı! - Resim : 2

 

 

Gazeteci Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı tek celsede boşandı! ile ilgili etiketler Nagehan Alçı Rasim Ozan Kütahyalı
GÜNÜN VİDEOSU

Kahramanmaraş'ta ağır hasar raporu verilen binalar patlayıcı ile yıkıldı

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat depremleri sonrası ağır hasar raporu verilen binalar patlayıcı ile yıkıldı.