Filistinli anne, sütü kesildiği için bebeğini beze sardığı hurma ile beslemeye çalıştı...

İşgalci İsrail'in saldırıları sonrası yerinden, yurdundan edilen, yiyecek ve içeceğe ulaşımı kesilen Filistin halkı zor günler geçiriyor. İsrail saldırıları ile yerinden edilen Filistinli bir annenin, sütü kesildiği için bebeğini beze sardığı hurma ile beslemeye çalıştığı görüntüler durumun ne kadar kötü olduğunu gözler önüne seriyor.

İşgalci İsrail'in saldırıları ile yerinden edilen Filistinli annenin, sütü kesildiği için bebeğini bir beze sardığı hurma ile beslediği görüntüler yürekleri dağladı. 

Anne içinde bulundukları durumu şu sözlerle anlattı:

"Ona süt alacak gücüm yok. Param yok. Hiçbir yeteneğim yok. Bebek bezi bile yok. Mevcut hiçbir şey yok. Emzirmek istiyorum ama sütüm yok. Sadece su çıkıyor. Bebeğin yiyecek bir şeyi yok."

Filistinli anne, sütü kesildiği için bebeğini beze sardığı hurma ile beslemeye çalıştı... ile ilgili etiketler Filistin İsrail Anne Bebek Süt

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.