FETÖ'nün Dumankaya'sı ile yollarını ayıran Galatasaray bakın kiminle anlaştı

Galatasaray, Cemaat operasyonuyla yöneticisi tutuklanan Dumankaya ile yollarını ayırmasının ardından Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ile dün bir anlaşmaya imza attı.

Sabah’ın haberine göre; Dumankaya İnşaat Grubu ile sözleşmesini tek taraflı fesheden sarı-kırmızılılar, sezon sonuna kadar formanın göğsünde sembolik olarak UNDP logosunu taşıyacak. Geçmişteki Barcelona- Unicef işbirliğini dikkate alan Galatasaraylı yetkililer, böylece formaya prestij kazandıracaklarını düşünüyorlar.

CEMAAT “KORKAK” DEMİŞTİ

Galatasaray, Cemaat operasyonuyla yöneticileri gözaltına alınan ve tutuklanan Dumankaya ile yollarını ayırmıştı. Cemaat'in yayın organı Meydan gazetesi, Galatasaray’ın Dumankaya ile yollarını ayırmasına tepki göstererek dün “Bir aslan miyav dedi” manşetiyle çıkmıştı. Gazetede, “Dumankaya İnşaat’ın yöneticisi ‘paralel paranoya’ ile tutuklanınca G.Saray fena korktu” ifadeleri yer almıştı.

Galatasaray Yönetimi, yapılan anlaşmadaki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Dumankaya’yı sponsorluktan azlettiğini duyurmuştu.

DUMANKAYA’YA CEMAAT OPERASYONU

Cemaat'e yönelik gerçekleştirilen ‘Himmet’ operasyonunda gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen Dumankaya şirketinin murahhas üyesi Halit Dumankaya tutuklanmıştı. Dumankaya ailesinden Uğur Dumankaya, Ayla Dumankaya Pirinççi ve Semih Serhat Dumankaya ise serbest bırakılmıştı.

FETÖ'nün Dumankaya'sı ile yollarını ayıran Galatasaray bakın kiminle anlaştı ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.