Fenerbahçe'den TFF ve Galatasaray'a sert gönderme: Tiyatronun son perdesini yürürlüğe koydular!

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Baki, Mauro Icardi'nin aldığı ceza ve Galatasaray'ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlara yanıt verdi.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Baki, Mauro Icardi'nin aldığı ceza ve Galatasaray'ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlara yanıt verdi.

''TİYATRONUN SON PERDESİNİ YÜRÜRLÜĞE KOYDULAR''

"Öncelikle yazılı açıklama yaptık ama yazılı açıklamanın üstüne de bir iki satır söylemek farz oldu. İki gün önceki demecimi hatırlarsak; orada zaten bunun gönülsüz, isteksiz ve tedbirsiz bir şekilde PFDK'ya sevk edildiğini ve işin buraya varacağını zaten öngörmüştük. Bunu öngörmemek zaten saflık olurdu. O gün tedbirsiz olarak sevk ederek sufleyi verdiler. Bugün de cezayı bir maç açıklayarak; tiyatronun son perdesini yürürlüğe koydular. Büyükekşi federasyonunun cevaplaması gereken çok basit sorular var. Eğer bazı iddialardaki gibi bu görüntü ve fotoğraf montajsa o zaman niye ceza aldı? O bir maç cezayı da almaması lazım. Görüntüler montaj değilse neden tedbirsiz sevk ve neden bir maç? Yine son derece saçma sapan bir durumla karşı karşıyayız. Bunun böyle olacağı zaten belliydi. Bunun yol haritası birkaç gün önce bizim önümüze kondu. Bugün de son kilometre taşı olarak önümüze sunuldu. Bugün Türk futbolunun MR'ı çekilmiştir. MR sonucu da bellidir. Hastalık belli, teşhis belli, virüs belli, yapılması gerekenler belli…"

''BİR CAMİANIN KAYRILDIĞININ İSPATINI YAŞIYORUZ''

"Her ne kadar yaşanan bu hadise Ankaragücü - Galatasaray maçında da olmuş olsa verilen bu karar şampiyonluk dinamiklerini de etkileyebilecek bir karar. Dolayısıyla tek taraflı ve bir camianın işine yarayan bu karar bir kere daha Türk futbol kamuoyunun gözleri önünde yaşanmıştır, bu kıyım. Bir kere daha eminiz ki Büyükekşi federasyonu her zamanki vurdumduymazlığı ve her zamanki sessizliği ile olayları halının altına süpürmeye çalışacaklardır. Gerçekten sözün bittiği yerdeyiz. Bir kere daha bir takımın, bir camianın kayrıldığının ispatını yaşıyoruz.''

 

 

Fenerbahçe'den TFF ve Galatasaray'a sert gönderme: Tiyatronun son perdesini yürürlüğe koydular! ile ilgili etiketler Fenerbahçe Galatasaray TFF
GÜNÜN VİDEOSU

30 bina ve 114 kişi tahliye edildi... Gaziosmanpaşa’da yaşanan toprak kayması kamerada!

Gaziosmanpaşa'da akşam saatlerinde meydana gelen toprak kayması nedeniyle bölgedeki 30 bina ve 114 kişi tahliye edildi. Toprak kaymasının yaşandığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.