Fenerbahçe'de İsmail Kartal'ın geleceği belli oldu! Yeni sözleşme için yönetimin tek bir şartı var

Son hafta maçında Fenerbahçe, İstanbulspor'u yener, Galatasaray da Konyaspor'a yenilirse; sarı-lacivertliler, 10 yıl sonra şampiyonluğa ulaşacak. Bu mucizenin gerçekleşmesi İsmail Kartal'ın da geleceğini belirleyecek.

Fenerbahçe, RAMS Park'taki derbide 10 kişi kalmasına rağmen ezeli rakibi Galatasaray'ı tek golle devirmeyi başardı ve şampiyonluk iddiasını son maça taşıdı.

Galatasaray'a karşı alınan galibiyetin baş mimarı da şüphesiz İsmail Kartal'dı...

Tüm olumsuzluklara rağmen oyuncularını çok iyi motive eden ve rakibine şampiyonluk şansı tanımayan tecrübeli çalıştırıcının vazgeçmeyişiyle alınan galibiyet; yönetimin de yeni sezon öncesinde planlarını değiştirdi.

Son hafta maçında Fenerbahçe, İstanbulspor'u yener, Galatasaray da Konyaspor'a yenilirse; sarı-lacivertliler, 10 yıl sonra şampiyonluğa ulaşacak.

'ŞAMPİYON OL, İMZAYI AT'

Bu mucizenin gerçekleşmesi İsmail Kartal'ın da geleceğini belirleyecek.

Yönetim, RAMS Park'taki galibiyetin ardından sezonun şampiyonlukla tamamlanması halinde yola İsmail Kartal'la devam edecek.

YENİDEN SEÇİLİRSE...

Eğer seçimde Ali Koç yeniden başkan seçilirse, Kartal takımın başına kalacak. Bu durum İsmail hocaya da bildirildi.  

(Sabah)

Fenerbahçe'de İsmail Kartal'ın geleceği belli oldu! Yeni sözleşme için yönetimin tek bir şartı var ile ilgili etiketler İsmail Kartal Fenerbahçe
GÜNÜN VİDEOSU

Marmaray'da büyük kavga! Tekmeler ve yumruklar havada uçuştu

İstanbul'da bayramın son günü Marmaray Sirkeci Durağı’nda trenin içinde vatandaşlar arasında iddiaya göre bir çiftin öpüşmesi nedeniyle çıkan tartışma sonucunda ortalık savaş alanına döndü.