Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Bu yıl bizim şampiyonluğumuz olacak...

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Adana'da gençlerle bir araya geldiği programda, "Bu yıl bizim şampiyonluğumuz olacak" dedi. Öte yandan Başkan Koç, Adana Valisi Süleyman Elban'a üzerinde ismi yazılı Fenerbahçe forması hediye etti.

Yüreğir Belediyesi’nin "Gelecek Sizsiniz’’ konulu konferansının konuğu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç oldu. Programda çevredeki liselerden gelen öğrencilerle sohbet eden Acun Ilıcalı ve Ali Koç kendilerine yöneltilen soruları da cevapladı. Ilıcalı, top olmadığı için futbol ve voleybol gibi sporları oynamayan bir okulun öğrencilerine 50 top bağışlayacağını söyledi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Bu yıl bizim şampiyonluğumuz olacak...

''BU YIL BİZİM ŞAMPİYONLUĞUMUZ OLACAK''

Başkan Koç bir gencin, 'Şampiyonluk ne zaman?’ diye soru yöneltmesi üzerine, "Allah izin verirse inşallah bu yıl bizim şampiyonluğumuz olacak" diye yanıt verdi.

Başkan Koç, bir öğrencinin Fenerbahçe’nin kadın kürek takımıyla ilgili sorusu üzerine Adana’nın kürek sporundaki başarısına değinerek, "Adana'dan transfer yaptık. Kadın kürekçilerimizin çoğu buradan geldi. Bana bu proje anlatıldığı zaman çok anlayamamıştım. Ama şuan çok heyecan duyuyorum. Adana'dan tam 5 sporcu transfer ettik” dedi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Ilıcalı ve Koç’a hediye olarak tablo takdim etti. Programın ardından yoğun ilgiyle karşılaşan Acun Ilıcalı ve Ali Koç, gençlerle bol bol fotoğraf çektirdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Bu yıl bizim şampiyonluğumuz olacak... - Resim : 2

VALİ ELBAN'A İSMİ YAZILI FENERBAHÇE FORMASI

Öte yandan Başkan Koç ve yöneticiler, Vali Süleyman Elban'ı ziyaret etti. Ziyarette Adana Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Korhan Kadıoğlu da hazır bulundu.

Başkan Koç, ziyaretin anısına Vali Elban'a üzerinde ismi yazılı Fenerbahçe forması hediye etti. Vali Elban da Başkan Koç'a üzerinde Atatürk görseli bulunan vazo armağan etti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Bu yıl bizim şampiyonluğumuz olacak... - Resim : 3

İHA

 
 

 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Bu yıl bizim şampiyonluğumuz olacak... ile ilgili etiketler Fenerbahçe Ali Koç Acun Ilıcalı Adana
GÜNÜN VİDEOSU

Murat Kurum gençlerle PlayStation oynadı... "Yapıyoruz bu sporu"

İBB Başkan adayı Murat Kurum, gençlerle bir araya gelip PlayStation oynadı. Eğlenceli anları Kurum, sosyal medya hesabından "Yapıyoruz bu sporu" notuyla paylaştı.