Felipe Melo ve David Luiz birbirine girdi! Fla–Flu derbisinde kırmızı kartlar havada uçuştu...

Brezilya Ligi'nde Flamengo ile Fluminense karşı karşıya geldi. Müsabakaya damga vuran olay ise Felipe Melo ile David Luiz arasında yaşanan kavga oldu. Dev mücadelede kırmızı kartlar havada uçuştu.

Flamengo-Fluminense maçı bir anda savaş alanına döndü.

Karşılaşmanın 84. dakikasında oyuna dahil olan Melo, bir pozisyonda rakip futbolcularla tartıştı ve ortalık bir anda karıştı. Yerde yatan Fluminenseli isme yapılan faul sonrası Felipe Melo adeta çılgına döndü. Melo'nun, Silva Carvalho'yu ittiği görülürken orta hakem Raphael Claus olayları sakinleştirmek için o bölgeye geldi.

Felipe Melo ve David Luiz birbirine girdi! Fla–Flu derbisinde kırmızı kartlar havada uçuştu...

FELIPE MELO VE DAVID LUİZ ARASINDA TANSİYON YÜKSELDİ

Melo yerde yatan takım arkadaşının başında beklerken David Luiz ile tartışma yaşadı. Melo'nun Luiz'i ittirmesi olayları başka boyuta taşıdı. Eski Galatasaraylı futbolcunun oldukça sinirli olduğu gözlendi. Takım arkadaşları Melo'yu sakineleştirmekte zorlandı. Bu ikili arasındaki tartışmada hakem kartına başvurmadı.

Felipe Melo ve David Luiz birbirine girdi! Fla–Flu derbisinde kırmızı kartlar havada uçuştu... - Resim : 2

 

 

Felipe Melo ve David Luiz birbirine girdi! Fla–Flu derbisinde kırmızı kartlar havada uçuştu... ile ilgili etiketler Flamengo Felipe Melo David Luiz Fluminense

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.