Evde cetvel seti paketleme işiyle ev hanımlarına ayda 3.000 TL maaş! İşte evde cetvel seti paketleme başvuru

İŞKUR, çeşitli sebeplerden dolayı çalışamayan ev hanımlarına, evde yapabilecekleri ek iş imkanlarıyla maddi destek sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda ev hanımları, evde cetvel seti paketleme işiyle ayda 3.000 TL'ye kadar ek gelir elde edebiliyor. İşte, İŞKUR evde cetvel seti paketleme işi başvurusu...

Başta kadınlar olmak üzere pek çok vatandaş tarafından evde ek iş fırsatları büyük bir merakla araştırılıyor. Evde paketleme işi yapmak isteyen vatandaşların, öncelikle kayıt formunu doldurmaları ve oturdukları yere en yakın iŞKUR şubesine giderek kayıt açtırmaları gerekiyor. Diğer taraftan başvuru yapan vatandaşların eğitim sertifikaları İŞKUR meslek danışmanı tarafından kayıt edilmektedir.

Evde cetvel seti paketleme işiyle ev hanımlarına ayda 3.000 TL maaş! İşte evde cetvel seti paketleme başvuru

İŞKUR EVDE CETVEL SETİ PAKETLEME İŞİYLE AYDA 3.000 TL KAZANÇ

İŞKUR tarafından desteklenen evde paketleme işi ile günde 5-8 saat arasında çalışarak aylık 3.000 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Diğer taraftan, evde kına paketleme, evde nikah şekeri yapma, poşet katlama, mandal montajı, takı tasarımı, bitki çayı paketleme, evde sabun yapma ve takma tırnak kutulama gibi işler de İŞKUR tarafından sunulan diğer evde ek iş olanaklarıdır. Bu olanaklar hakkında bilgi almak için lütfen KIRMIZI RENKTEKİ İLGİLENDİĞİNİZ EK İŞ İMKANININ ÜZERİNE TIKLAYINIZ. Yönlendirildiğiniz sayfada ayrıntılı olarak bilgi alabilrisiniz.

Evde cetvel seti paketleme işiyle ev hanımlarına ayda 3.000 TL maaş! İşte evde cetvel seti paketleme başvuru - Resim : 2

İŞKUR EVDE CETVEL SETİ PAKETLEME BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR evde iş imkanı fırsatından yararlanmak isteyen ev hanımlarının ilgili ilanın yayımlanması ile beraber kendilerine en yakın İŞKUR şubesine giderek İŞKUR evde ek iş başvuru formu doldurması gerekmektedir. Ardından en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt açtırmaları gerekmektedir.

Ardından sisteme kayıt edilen iş bilgileri sürekli olarak oluşturulan havuzda uygun nitelikleri olan kadınlarla eşleştirilecek ve bu kadınlara SMS ile kısa mesaj gönderilerek işler gönderilecek. Ev hanımı bu işleri yaptıkça iş başı para kazanacak. 

Başvuru aşamasından sonra tek yapmanız gereken ise, şirketler tarafından size gönderilen cetvelleri uygun bir şekilde paketlemek, kolilerine yerleştirmek ve teslim işlemini gerçekleştirmek.

 

 

Evde cetvel seti paketleme işiyle ev hanımlarına ayda 3.000 TL maaş! İşte evde cetvel seti paketleme başvuru ile ilgili etiketler İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru İŞKUR evde paketleme başvuru formu evde paketleme işi