Ev alacaklara müjdeli haber! TOKİ sosyal konut projesi, emlak sektöründe fiyatları düşürdü

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi TOKİ sosyal konut projesi emlak sektöründeki fahiş fiyat artışlarının önüne geçti. Özellikle eski konut fiyatlarında gerileme görülürken, fiyatların düşüşe devam edeceği ön görülüyor…

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi TOKİ sosyal konut projesi ve emlak piyasasındaki fahiş fiyatlara yönelik Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın denetimlerini sıklaştırması  fahiş fiyat artışlarının önüne geçti.

toki-sosyal-konut-projesi-emlak-sektöründe-fiyatları-düşürdü

KONUT FİYATLARINDA %10 DÜŞÜŞ VAR

TRT Haber'de yer alan haberi göre; Ankara Tüm Emlakçılar Odası Başkanı Hakan Akçam, konut fiyatlarındaki köpüğün alındığını, fiyatların yüzde 10 civarında düşüşe geçtiğini belirterek, "Aslında taban rakama daha henüz gelmedi. Biz ümit ediyoruz ki maliyetler düşsün, hükumetimizin projeleri bir hayata geçsin, durağan bir rakama gelsin istiyoruz" dedi.

Ev alacaklara müjdeli haber! TOKİ sosyal konut projesi, emlak sektöründe fiyatları düşürdü ile ilgili etiketler TOKİ emlak Emlak satış emlak fiyatları
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.