Estetik ameliyatı oldu bitkisel hayata girdi! Acılı eş: Bu ameliyat ile hayatımız cehenneme döndü!

Güzellik uğruna hayatı kabusa dönen son kişi 32 yaşında 2 çocuk annesi Sabrina Abbas oldu. Estetik ameliyatında kalbi 4 dakikalığına duran kadın bitkisel hayata girdi. Eşinin açtığı davada bilirkişi anestezi uzmanını suçlu buldu. Eşine evde bakmak zorunda kalan Rüstem Abbas, "Bu ameliyat ile hayatımız cehenneme döndü." diyor.

Antalya'da yaşayan 2 çocuk annesi Sabrina Abbas (32), 28 Temmuz 2017'de, özel bir hastanede, aynı anda burun estetiği ile yağ aldırma ameliyatı oldu. Ancak, operasyonun ilerleyen dakikasında genç kadının kalbi durdu.

AMELİYAT SONRASI BİLİNCİ KAPANDI, BİTKİSEL HAYATA GİRDİ

Doktorların müdahalesiyle yaklaşık 4 dakika sonra kalbi yeniden çalıştırılan genç kadın yoğun bakıma alındı. Ameliyat sonrası bilinci kapanan genç kadın, bitkisel hayata girdi. 2 yılı yoğun bakımda olmak üzere 4 yıl hastanede yatan Abbas, 6 ay önce hastanenin şikâyetinin ardından polis zoruyla eşi Rüstem Abbas'a teslim edildi.

Estetik ameliyatı oldu bitkisel hayata girdi! Acılı eş: Bu ameliyat ile hayatımız cehenneme döndü!

"AMELİYAT İLE HAYATIMIZ CEHENNEME DÖNDÜ"

Eşine evde bakmak zorunda kalan Rüstem Abbas, eşinin tıbbi hata nedeni ile bu hale geldiğini iddia ederek Antalya 2'nci Tüketici Mahkemesi'ne maddi ve manevi tazminat davası açtı. Gelen son Adli Tıp Kurumu Raporunda ise anestezi doktorunun hatalı olduğuna yer verildi. Abbas, "Eşim bitkisel hayata girdiğinde oğlum Demir 3, kızım Yanesk 2 yaşındaydı. Bu ameliyat ile hayatımız cehenneme döndü. Bana ilk başlarda iyileşecek dediler. Çocuklarım, annelerinin iyileşmesini bekliyor. 5 yıldır çektiğimiz çileyi ben bilirim. Hiç kimse güzellik uğruna yağ aldırıp estetik yaptırmasın" dedi.

Kaynak: Sabah

Estetik ameliyatı oldu bitkisel hayata girdi! Acılı eş: Bu ameliyat ile hayatımız cehenneme döndü! ile ilgili etiketler Antalya estetik Ameliyat sabrina abbas bitkisel hayat
GÜNÜN VİDEOSU

İstanbul'da skandal olay: Küçük çocuğa alkol içirip sosyal medyada paylaştılar!

İstanbul Başakşehir'de bir grup genç, sokakta gördükleri küçük çocuğa alkol içirip o anları sosyal medyada paylaştılar.