Esra Erol 10 Nisan yayını başladı!

Esra Erol 10 Nisan izle! ATV ekranlarında yayınlanmakta olan, hafta içi her gün en çok takip edilen programlar arasında yer alan Esra Erol'da hızla devam ediyor. Esra Erol'da programının kaçta başlayacağı merak konusu oldu. Haftanın son gününde programda neler yaşanacağı merak edilip araştırılmaya devam ediliyor. İşte, Esra Erol 10 Nisan canlı izle! ATV canlı yayın! Detaylar haberimizde...

Esra Erol 10 Nisan izle! ATV ekranlarında yayınlanan ve en çok rağbet gören programlar arasında yer alan Esra Erol'da hızla devam ediyor.Birçok kişi Esra Erol'un bugünkü yayınını izlemek için yoğun araştırmalar yapmaya devam etmektedir. Esra Erol programında kayıpları bulmakta, cinayetlere açıklık getirilmesine yardımcı olmaktadır. Haftanın son günü programa rağbet büyük ölçüdedir. İşte, Esra Erol 10 Nisan canlı izle! ATV canlı yayın! Detaylar haberimizde...

ESRA EROL 10 NİSAN CANLI İZLE!

Esra Erol'da 8 Nisan 2020 Çarşamba canlı tek parça Youtube full ...

PROGRAMIN KONUSU NEDİR?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında aydınlatılmamış olaylara ışık tutulup, kayıp olan birçok kişi bulunuyor. Esra Erol yaşanmış hayat hikayelerini konu alarak sorunların çözülmesine yardımcı olmaktadır.

ESRA EROL KİMDİR?

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu. İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

 

Esra Erol 10 Nisan yayını başladı! ile ilgili etiketler ATV Esra Erol canlı izle canlı yayın 2020 esra erolda ATV canlı yayın proğram