Eski İYİ Parti'li Adnan Beker: “Seçimlerde Erdoğan'a oy verdim”

İYİ Parti'den istifa eden Ankara Milletvekili Adnan Beker bir televizyon kanalında yaptığı açıklamayla gündeme oturdu. Beker Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy verdiğini açıkladı.

İYİ Parti'den istifa eden Adnan Beker katıldığı televizyon kanalında altılı masa ve seçimlerle ilgili gündeme oturan açıklamaya imza attı. Altılı Masa için çok önemli eleştirilerde bulunan Beker, "Bunlar bizim Pursaklar Belediyesi'ni yönetemezdi, ne anlatıyorsunuz ya! Tayyip Bey'den başka aday yoktu ki, kime verelim?" dedi.

14 Mayıs seçimlerine dair açıklama yapan İYİ Parti'li ve eski Ankara Milletvekili Adnan Beker, katıldığı TV100 canlı yayınında önemli konulara değindi. Millet İttifakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermediğini açıkladı.

"İKİNCİ TURDA ERDOĞAN'A OY VERDİM"

Seçimlerin ilk turunda oy vermediğini, ikinci turda ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy attığını söyleyen Beker, Millet İttifakı'nı sert sözlerle hedef aldı.

"BUNLAR BİZİM PURSAKLAR BELEDİYESİ'Nİ YÖNETEMEZDİ"

Altılı Masa'ya ilişkin açıklamasında Beker, "Bunlar bizim Pursaklar Belediyesi'ni yönetemezdi, ne anlatıyorsunuz ya! Tayyip Bey'den başka aday yoktu ki, kime verelim?" dedi.

Eski İYİ Parti'li Adnan Beker: “Seçimlerde Erdoğan'a oy verdim” ile ilgili etiketler Adnan Beker istifa
GÜNÜN VİDEOSU

Yaşar Alptekin, camide vaaz verdiği anları sosyal medya hesabında yayınladı

İslamiyet’e yöneldikten sonra bambaşka biri olarak yıllar sonra karşımıza çıkan eski manken, oyuncu ve dansçı Yaşar Alptekin, Eminönü'ndeki Marputçular Camii'nde cemaate vaaz verdi. Cemaate hayatındaki değişimden bahseden Alptekin anne ve babasının hayır duası sayesinde İslamiyet ile şereflendirildiğine dikkat çekti.