Eşi benzeri görülmemiş olay! Kayıp olduğu düşünülen adam ekiplerle birlikte kendini aradı!

Bursa İnegöl'de eşi benzeri görülmemiş bir olay yaşandı. Ormanda kaybolduğu düşünülen adam, ekiplerle birlikte kendini aradı. İşte ilginç olayın detayları...

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bulunan jandarma Komutanlığı, İNDAK ve UMKE ekipleri ormanlık alanda bir şahsın kaybolduğu ihbarını aldılar.

EKİPLERLE BİRLİKTE ARAMA ÇALIŞMASINA KATILDI

Gece alkolün etkisiyle arkadaşlarının yanından ayrılarak ormanlık alana giden Beyhan Mutlu'nun (50) kaybolduğunu öğrenen ekipler harekete geçti.

Ormanlık alanda başlayan çalışmalara mahalle ve bölge sakinleri de dahil oldu. Bir süre sonra ekipler, kayıp şahsın ismi ile seslenme başladılar.

Eşi benzeri görülmemiş olay! Kayıp olduğu düşünülen adam ekiplerle birlikte kendini aradı!

ADINI DUYUNCA "BEN BURADAYIM" DEDİ

Kayıp Beyhan Mutlu (50), isminin yüksek sesle söylediğini duyunca ekiplere kayıp şahsın isim ve soyadını sordu. Arama çalışmalarına katılarak başka bir kişiyi aradığını zanneden Beyhan Mutlu, "Ben buradayım" deyince ekipler şaşkına döndü. Ekipler, arama çalışmasıyla ilgili tutanak düzenleyip kayıp şahsı evine bıraktılar.

 

 

 

Eşi benzeri görülmemiş olay! Kayıp olduğu düşünülen adam ekiplerle birlikte kendini aradı! ile ilgili etiketler Bursa İnegöl polis Orman Jandarma ekip

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.