Emre Kınay mahsur kaldı sosyal medyadan yardım istedi: İki saattir aynı yerdeyiz yakıtımız azaldı

Ünlü oyuncu Emre Kınay sosyal medyadan yardım istedi. Kurşunlu-Karabük yolunda trafikte mahsur kaldığını iade eden Kınay iki saattir aynı yerde beklediklerini ve yakıtlarının azaldığını ifade etti.

Yurt genelinde etkili olan soğuk hava kar ve sağanak yağışı da beraberinde getirdi. Kar ve yağmur pek çok yolda trafiğin kilitlenmesine neden oldu. 

Ünlü oyuncu Emre Kınay Kurşunlu - Karabük yolunda trafikte kalarak sosyal medyada yardım istedi. 

"Kınay şöyle konuştu: İki saattir aynı noktadayız. Kara yollarını arıyoruz. 159'u arıyoruz anında bağlanıyorsunuz deyip meşgule veriyorlar. Kar yağıyor, yakıtımız azalıyor. Karşı şerit akıyor. Bununla ilgisi bilgisi olan, yardım edecek olan varsa bu bir yardım destek videosudur. Karayollarından herhangi bir aracın geçtiğini görmüyoruz. Ne söylenir bilmiyorum."

Emre Kınay mahsur kaldı sosyal medyadan yardım istedi: İki saattir aynı yerdeyiz yakıtımız azaldı ile ilgili etiketler Emre Kınay

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.