Elimi Bırakma 47. bölüm izle! Azra kararsız kaldı!

Elimi Bırakma 47. bölüm izle! TRT 1 ekranlarının merakla takip edilen dizisi Elimi Bırakma, bu akşam 46. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde Azra, İstanbul'a gelmeye karar veriyor. Dizinin sonlanmasının ardından hayranları yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. İşte Elimi Bırakma 47. bölüm izle! Azra kararsız kaldı! Merak edilen detaylar haberimizde...

Elimi Bırakma 47. bölüm izle! Dizinin yeni bölümünde Azra, İstanbul'a gelmeye karar veriyor. Dizinin sonlanmasının ardından hayranları yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. TRT 1 ekranlarının merakla takip edilen dizisi Elimi Bırakma, bu akşam 46. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. İşte Elimi Bırakma 47. bölüm izle! Azra kararsız kaldı! Merak edilen detaylar haberimizde...

ELİMİ BIRAKMA 47. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

ELİMİ BIRAKMA FRAGMAN

ELİMİ BIRAKMA 46. SON BÖLÜM İZLE

Azra ve Cenk bir yıl sonra yeniden karşılaşmanın şaşkınlığı içindeyken, Feride'nin başına gelenler onlar için ikinci bir şok etkisi yaratır. İkili tüm hayatlarını değiştirecek bir karar vermek zorundadırlar. Tam bu sırada Barış'ın Azra'ya yaptığı sürpriz teklif işleri daha da karıştırır.

Azra ve Cenk'in en mutlu günlerini karanlığa döndüren gerçekler onları acı içerisinde bırakır. Cenk'in aldığı büyük karar hem Çelen ailesi için hem de Azra için yeni bir dönem başlatacaktır. Acıları ile yoğrularak büyüyen Azra, yeniden ayağa kalktığında hayatın ona nasıl sürprizler hazırladığını bilmemektedir.

Kendine yeni bir hayat kuran Sumru başarısının keyfini sürmektedir. En korktuğu şeyin başına geleceğinden habersizdir henüz. Sumru da bir karar vermek zorundadır .


Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Hakan İnan ve Mücahit Akyoldaş üstlenirken senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan kaleme alıyor. Sevilen dizinin başrollerini ise Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert ve Nihat Altınkaya gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Elimi Bırakma 47. bölüm izle! Azra kararsız kaldı! ile ilgili etiketler canlı izle Elimi Bırakma TRT 1 22 Eylül
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.