Ekvador'da seçimler öncesi devlet başkanı adayı öldürüldü! Suikast anları saniye saniye kamerada...

Ekvador'da 20 Ağustos'ta gerçekleştirilecek devlet başkanlığı seçimleri için adaylardan biri olan aşırı sağcı Fernando Villavicencio, başkent Kito'da seçim çalışması sırasında silahlı saldırıya uğradı. Villavicencio, saldırı sonucu hayatını kaybederken o anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Son dakika haberi: Saldırı, Ekvador'un başkenti Quito'da meydana geldi. Başkan adayı Fernando Villavicencio seçimler öncesinde düzenlediği miting sırasında suikaste uğradı.

Ekvador Devlet Başkanı Guillermo Lasso, rakibinin ölüm haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla doğruladı. Lasso, cinayetten ötürü "şok ve öfke" içinde olduğunu belirtirken, saldırının cezasız kalmayacağını söyledi.

Güney Amerika ülkesi Ekvador'da başkanlık seçimlerinin 20 Ağustos'ta yapılması planlanıyordu.

Ekvador'da seçimler öncesi devlet başkanı adayı öldürüldü! Suikast anları saniye saniye kamerada...

Ekvador'da seçimler öncesi devlet başkanı adayı öldürüldü! Suikast anları saniye saniye kamerada... ile ilgili etiketler Ekvador

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.