Ekvador'da başkan adayına yönelik suikastı Los Lobos çetesi üstlendi! Bozkurt işaretli ilginç video!

Los Lobos çetesinin üyesi olduklarını iddia eden kişiler, Ekvador Devlet Başkanı adayı Fernando Villavicencio'nun öldürülmesinin sorumluluğunu üstlendi. Videoda çete üyelerinin bozkurt işareti yapması da dikkat çekti. 

Ekvador'da 20 Ağustos'ta gerçekleştirilecek devlet başkanlığı seçimleri için adaylardan biri olan aşırı sağcı Fernando Villavicencio, başkent Kito'da seçim çalışması sırasında silahlı saldırıya uğradı. Suikast anları saniye saniye kameralara yansırken dikkat çeken bir gelişme yaşandı. 

CİNAYETİ LOS LOBOS ÇETESİ ÜSTLENDİ

Sosyal medyada dolaşan bir videoda, Villavicencio'nun yaşamına son veren saldırının faillerinin "Los Lobos" adlı suç çetesinin üyeleri olduğu iddia ediliyor. Çetenin adı uyuşturucu ve cinayetle birlikte anılıyor.

Videoda çete üyelerinin bozkurt işareti yapması da dikkat çekti. 

Ekvador'da başkan adayına yönelik suikastı Los Lobos çetesi üstlendi! Bozkurt işaretli ilginç video!

LOS LOBOS ÇETESİ KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Los Lobos çetesi bir Güney Amerika çetesidir. Ekvator'da varlığını sürdüren çete buradaki hapihanelerde satışı yapılan uyuşturucu ticaretine yön veriyor. Uyuşturucu ticareti nedeniyle çeteler arasında sık sık çatışmlar meydana geliyor.  Meydana gelen çatışmlarda birçok uyuşturucu çetesi hayatını kaybetti. 

 

 

Ekvador'da başkan adayına yönelik suikastı Los Lobos çetesi üstlendi! Bozkurt işaretli ilginç video! ile ilgili etiketler

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Halk TV'de sokağa çağrı skandalı! Mustafa Sönmez: Yunanistan'daki gibi sokağa çıkın!

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu programa konuk olan Mustafa Sönmez'in skandal sözleri gündem oldu. Sönmez, "Ağlaşmakla olmaz. Çıkacaksın mücadele edeceksin. Sokak senindir kardeşim. Bu ülkede az mı sokaklarda mücadele kazanıldı?" diyerek sokağa çıkma çağrısı yaptı.