Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı hamile mi? Hayranları ondan gelecek açıklamayı merakla bekliyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sevilen sunucusu ve aynı zamanda gazeteci olan Müge Anlı, geçtiğimiz yıl emniyet müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturdu. Müge Anlı'nın hamile olduğu iddia edildi. Ünlü sunucunun hayranları büyük heyecan yaşadı.

atv ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından merakla izlenen Müge Anlı ile Tatı Sert programının sunucusu Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenerek ikinci kez nikah masasına oturmuştu. Müge Anlı'nın hamile olduğu iddiaları büyük heyecan yarattı.

Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı hamile mi? Hayranları ondan gelecek açıklamayı merakla bekliyor

HAYRANLARI MERAKLA BEKLİYOR

Posta'nın haberine göre; konuyla ilgili dün Müge Anlı'dan açıklama bekleniyordu; ancak henüz bir yanıt gelmedi. Haberlerin ardından Müge Anlı'nın yaşı merak edildi.

49 yaşında olan Müge Anlı'nın ilk evliliğinden 21 yaşında Lidya ismimnde kızı bulunuyor.

Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı hamile mi? Hayranları ondan gelecek açıklamayı merakla bekliyor ile ilgili etiketler Müge Anlı İle Tatlı Sert
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.