Davutoğlu'na şarkı yazmıştı, şimdi Erdoğan'ı tehdit ediyor!

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na “Kiziroğlu Ahmet Hoca” şarkısını besteleyen Ayna grubunun kurucusu ve solisti Erhan Güleryüz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tehdit etti! Pandemi kapsamında müzik düzenlemesini eleştiren Güleryüz, "Bu iktidarı da yakacak olan müzisyenler olacak" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün akşam pendemi kapsamında uygulanacak yeni normalleşme adımlarını açıkladı.


Erdoğan, Covid-19 salgını ile ilgili kısıtlamaları kaldırma takvimini ilan ederken, "Müzikle ilgili sınırlamayı daha ileri bir saat olan 00:00'a çekiyoruz; kusura bakmayın kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok" ifadelerini kullandı. Ancak bu açıklamaya kimi müzisyenlerden tepkiler geldi.

O isimlerden birisi de eski Başbakan Ahmet Davutoğlu için yaptığı “Kiziroğlu Ahmet Hoca” isimli seçim şarkısıyla gündeme gelen Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz’dü.

Güleryüz, Instagram hesabından yayınladığı videoda, “Hemen hemen 40 yıldır Türkiye’de müzik üretmeye çalışan bir müzisyenim. Elbette iyi günler de gördük kötü günler de gördük. Sanırım, kullanılan cümlelerden, rahatsızlık vermişiz. Ben 40 yıldır verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı bütün Türkiye’den çok özür dilerim” dedi.

Güleryüz, “Yakarsa dünyayı garipler yakar, diye bir cümle var ya; bu iktidarı da yakacak olan müzisyenler olacak, sakın unutmayın bunu” diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tehdit etti!

Davutoğlu'na şarkı yazmıştı, şimdi Erdoğan'ı tehdit ediyor!

FETÖ'CÜ EKREM DUMANLI İLE OMUZ OMUZA

“Kiziroğlu” şarkısını eski Başbakan Davutoğlu’na uyarlayan Erhan Güleryüz’ün FETÖ mensupları ile yakın ilişkileri de daha önce kamuoyu gündemine gelmişti.

Erhan Güleryüz, 2009’da düzenlenen Türkçe Olimpiyatları’nda jüri üyesi olarak yer almıştı. Güleryüz, Türkçe Olimpiyatları’nı FETÖ'nün yayın organı Zaman gazetesinin firari genel yayın müdürü Ekrem Dumanlı ile birlikte izlemişti.

Davutoğlu'na şarkı yazmıştı, şimdi Erdoğan'ı tehdit ediyor! - Resim : 2

Davutoğlu'na şarkı yazmıştı, şimdi Erdoğan'ı tehdit ediyor! ile ilgili etiketler FETÖ Ahmet Davutoğlu video Ekrem Dumanlı Erhan Güleryüz ayna

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Sinan Akçıl'dan Cumhur İttifakı İBB Başkan adayı Murat Kurum'a özel seçim şarkısı: Aşkımız eser olur

Sinan Akçıl, Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum’a seçim şarkısı yaptı. Kurum'un sosyal medya hesabından paylaştığı "Aşkımız Eser Olur" şarkısı büyük beğeni topladı.