Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çocuklarla sohbeti gülümsetti: 2012'liler de sizin arkanızda, merak etmeyin

Seçim çalışmalarında fırsat buldukça çocuk ve gençlerle sohbet etmeyi ihmal etmeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Balıkesir'de Sarp ve Rümeysa ile diyaloğu dikkat çekti. Sarp Aka, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "2012'liler de sizin arkanızda. Balıkesir'i merak etmeyin. Siz hiç korkmayın, devam edin. Başaracağız" dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, belediye girişinde Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yasin Sagay'ın kızı Rümeysa Sagay ve Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka'nın oğlu Sarp Aka ile tanıştı.

Çocukların heyecanla anlattıklarını dinleyen Erdoğan, çocukları severek sohbet etti. Sarp Aka, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Balıkesir'i merak etmeyin. Siz hiç korkmayın, devam edin. Başaracağız" dedi.

Erdoğan'ın çocuklarla ilginç diyaloğu kameralara yansıdı.

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çocuklarla sohbeti gülümsetti: 2012'liler de sizin arkanızda, merak etmeyin ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Körfez'de sel felaketi! Umman'da ölü sayısı 21'e yükseldi! Yarısı çocuk...

Umman ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni vuran tarihi yağışlar, son 75 yılın en büyük sel felaketine yol açtı. Umman'dan gelen son bilgilere göre sel felaketinde ölenlerin sayısı 21'e yükseldi. Ölenler arasında servis araçları suya kapılan 10 öğrenci de bulunuyor.