Cumhurbaşkanı Erdoğan Çin'i mağlup eden milli voleybolcuları tebrik etti

Tokyo'da düzenlenen Olimpiyat oyunlarında kadın milli voleybol takımımız son Olimpiyat şampiyonu Çin'i 3-0 mağlup ederek harika bir başlangıç yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, karşılaşma sonrası milli sporcuları telefonla arayarak tebrik etti. Takım kaptanı Eda Erdem Dündar ile konuşan Erdoğan, "Çok duygulandırdınız. Maçı da ilk setten itibaren izledim. Bütün kızlarımıza sevgilerimi iletiyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda Çin'i 3-0 yenen A Milli Kadın Voleybol Takımı'nı tebrik etti.

Erdoğan, oyunlar için Japonya'nın başkenti Tokyo'da bulunan ve milli sporcuların müsabakalarını takip eden Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun aracılığıyla ay-yıldızlı takımın kaptanı Eda Erdem Dündar ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, telefon konuşmasında kaptan Eda'ya, "Çok duygulandırdınız. Maçı da ilk setten itibaren izledim. Bütün kızlarımıza sevgilerimi iletiyorum. Salı günü inşallah İtalya maçını da izleyeceğim." dedi.

A Milli Takım, Tokyo 2020'de B Grubu'ndaki ilk maçında son olimpiyat şampiyonu Çin'i net setlerle 3-0 yenerek oyunlara iyi bir başlangıç yaptı. Ay-yıldızlıların 27 Temmuz Salı günü İtalya ile yapağı maç, TSİ 10.25'te başlayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çin'i mağlup eden milli voleybolcuları tebrik etti ile ilgili etiketler voleybol Çin Recep Tayyip Erdoğan telefon olimpiyat tebrik

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.