Cübbeli Ahmet: Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu bizim eve gelip toplantılar yaparlardı

“Cübbeli Ahmet” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Ahmet Hakan'ın Tarafsız bölge programına konuk oldu. Cübbeli Ahmet'ten yıllar sonra Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili bir itiraf da geldi.

Ahmet Hakan'ın programına konuk olan Cübbeli Ahmet'ten yıllar sonra Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu ilgili bir itiraf geldi.

"BAŞBUĞ TÜRKEŞ VE MUHSİN YAZICIOĞLU HEP BABAMIN EVE GELİRDİ"

Cübbeli Ahmet şu ifadeleri kullandı:

"Saadet Partili vatandaşlar bana kızmaz da yönetim çok kızıyor. Erbakan Hoca ile aramız çok iyiydi. Tayyip Bey o zaman il başkanıydı. Gelirdi giderdi. Bizim evlerde ocaklarda çok siyaset konuşulur. Biz o dönem İstinye'de yaşıyorduk. Başbuğ Türkeş, Muhsin Yazıcıoğlu hep babamın eve gelirdi. Orada toplantılar yaparlardı.

İsmail Saymaz bana sürekli siyaset konuşuyorsun diyor. Ya kardeşim ne konuşayım. Bu konular milli konular. Ahmet Davutoğlu için söyledim HDP ile iş tutmayın, 2-3 rey alacağız diye. Şimdi bu milli konu dini takvasını kendisi bilir."

AHMET HAKAN, BASTON VE YÜZÜĞÜN FİYATINI SORDU

Ahmet Hakan, Cübbeli Ahmet Hoca'nın kıyafetleriyle ilgili yorum yaptı ve yüzüğü ile bastonunun fiyatını sordu. Cübbeli Ahmet şu şekilde cevap verdi:

"Kapalı Çarşı'dan aldım yüzüğü. Pahalı değil işçiliği var. Altın değil, gümüşü de 4-5 gram. Bastonu de Medine'den hediye getirdiler.

Cübbeli Ahmet: Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu bizim eve gelip toplantılar yaparlardı

100 liraya almıştık bastonu pahalı değil. Kıyafetlerimi eşim seçiyor. 2-3 seçenek hazırlıyor eşim. Eskiden bir havam vardı, şimdi doğallıktan devam ediyoruz. Bu cübbe olmadı dese laf dinlerim. Mevzuyu uzatmamak lazım ben laf dinlerim."

Cübbeli Ahmet: Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu bizim eve gelip toplantılar yaparlardı ile ilgili etiketler Cübbeli Ahmet Alparslan Türkeş Muhsin Yazıcıoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.