CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı kim olacak?

Gazeteci Gürkan Hacır, CHP kulislerinde cumhurbaşkanlığı için konuşulan isimleri açıkladı.

CnnTürk'teki Gece Görüşü programında konuşan Hacır, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun milletvekilleriyle yaptığı toplantıya dair kritik bilgiler paylaştı.

Hacır, Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olacak isim ile ilgili ''Maliye kökenli, ekonomiyi bilecek, başarı öyksü olacak, bilgi birikimi yüksek, kavgacı olmayacak polemiğe girmeyecek'' kriterlerini açıkladığını ifade etti.

MİTİNG YAPILMAYACAK
Kılıçdaroğlu'nun toplantıda miting yapılmayacağını, gerekli yerlerde kendisinin konuşacağını ve cumhurbaşkanı adayı olacak ismin polemiğe girmeyeceğini söylediğini belirten Hacır üç ismin öne çıktığını söyledi.

ÖNE ÇIKAN 3 İSİM

Hacır İlhan Kesici, Yılmaz Büyükerşen ve Abdüllatif Şener isimlerinin öne çıktığını ancak en güçlü ismin Büyükerşen olduğunu ve iddialara göre Büyükerşen'in belediyedeki odasını topladığının iddia edildiğini belirtti.

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı kim olacak? ile ilgili etiketler CHP Cumhurbaşkanlığı adaylar abdüllatif şener Yılmaz Büyükerşen ilhan kesici
GÜNÜN VİDEOSU

Tarladaki yumurtalarını korumak isteyen kuş, kanatlarını açarak traktöre karşı koydu!

Manisa'da bir mahmuzlu kızkuşu, kendisine doğru ilerleyen traktörü görünce kaçmak yerine kanatlarını açarak traktöre karşı koydu. Tarladaki yuvasını ve yumurtalarını korumak isteyen kuşun traktörle tarlayı süren çiftçiyi durdurduğu anlar kameraya yansıdı.