CHP Şemdinli İlçe Başkanı ve kardeşi, doktoru darp etti: O anların kamera kaydı ortaya çıktı

CHP Şemdinli İlçe Başkanı Ethem Karakoç, kardeşiyle birlikte Şemdinli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısına hakaret ederek darp ettikleri görüntüler ortaya çıktı.

CHP Şemdinli İlçe Başkanı Ethem Karakoç'un yakını ve kolon kanseri olan Ekrem Karakoç, 29 Eylül'de tedavi gördüğü Şemdinli Devlet Hastanesi'nde vefat etti.

Şahsın vefatı sonrası soluğu hastanede alan Ethem Karakoç, "Ben senden sabah kardeşim için ambulans istemedim mi?" diye bağırarak; Şemdinli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı İlyas Kalkan'ın üzerine yürüdü.

O esnada doktorun arkasında gelen Yusuf Karakoç, başhekim yardımcısı Kalkan'a saldırdı ve darp etti.

TEHDİTLER SAVURDULAR

Çevredekilerin araya girmesiyle doktor kurtarılırken, iki kardeşin "O aşağıya inecek, O'nu yakalayacağız" şeklinde tehditler savurmaya devam ettiği kaydedildi.

BAŞHEKİM YARDIMCISI ŞİKAYETÇİ OLDU

Hasta yakınlarının saldırısına uğrayan Başhekim Yardımcısı İlyas Kalkan'ın, iki isimden de şikayetçi olduğu belirtildi.

GÖZALTINA ALINDILAR

Şahısların, defin işlerimlerini halletmesi sonrası ise polis ekipleri harekete geçti.

CHP Şemdinli İlçe Başkanı Ethem Karakoç ve kardeşi Yusuf Karakoç'un, bugün 18.30 sularında gözaltına alındığı ifade edildi.

CHP Şemdinli İlçe Başkanı ve kardeşi, doktoru darp etti: O anların kamera kaydı ortaya çıktı ile ilgili etiketler doktor Darp CHP CHP Şemdinli İlçe Başkanı Ethem Karakoç' Şemdinli Devlet Hastanesi'

Sitene Ekle