CHP kafasını kuma gömdü: Kemal Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı ve EOKA'lı teröristlerin yer aldığı skandal görüntü hala kaldırılmadı!

CHP'nin yayınladığı ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı CHP'nin 100. yıl videosunda, Kıbrıs'taki Türk Mücahitler yerine o dönem Türk bayrağını ele geçiren EOKA'lı teröristlerin fotoğrafı kullanıldı. Skandalın ardından CHP'de sessizlik sürüyor ve görüntüler hala sosyal medya üzerinden kaldırılmadı.

Cumhuriyet Halk Partisi dün 100. yılını kutladı ve kutlamalar ile ilgili yapılan bir paylaşım gündeme bomba gibi düştü.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, skandal bir paylaşıma imza attı.

EOKA'LI TERÖRİSTLERİN GÖRÜNTÜSÜ KULLANILDI

Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı videoda Türk Mücahitler yerine 20 Aralık 1963 Kıbrıs Türklerine karşı silahlı saldırı başlatan EOKA'lı teröristlerin görüntüleri kullanıldı.

CHP kafasını kuma gömdü: Kemal Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı ve EOKA'lı teröristlerin yer aldığı skandal görüntü hala kaldırılmadı!

Paylaşılan videonun 52. saniyesinde yer alan görüntüde çetecilerin Türk bayrağını ele geçirdikten sonra poz verdikleri görüntüye yer verildi.

PAYLAŞIM HALA KALDIRILMADI

Gelen tepkiler çığ gibi büyürken CHP'de sessizlik sürüyor. Milyonlarca kişiye ulaşarak tepki çeken görüntü neredeyse 1 gün olmasına rağmen Kemal Kılıçdaroğlu'nun hesabından hala silinmedi.

CHP kafasını kuma gömdü: Kemal Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı ve EOKA'lı teröristlerin yer aldığı skandal görüntü hala kaldırılmadı! ile ilgili etiketler Kemal Kılıçdaroğlu CHP Kıbrıs
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.