Cengiz Ünder, Türkiye - Lüksemburg maçı sonrası konuştu! Sevincini yaşamıyoruz, hayal kırıklığı...

Milli Takım, UEFA Uluslar Ligi C Ligi 1. Grup'taki beşinci maçında Lüksemburg ile 3-3 berabere kaldı ve B Ligi'ne yükseldi. Maçın sonunda açıklamalarda bulunan Cengiz Ünder, "B Ligi'ne çıktık ama sevincini yaşayamıyoruz. Benim için hayal kırıklığı." ifadelerini kullandı.

Milli Takım, UEFA Uluslar Ligi C Ligi 1. Grup'taki beşinci maçında Lüksemburg ile 3-3 berabere kaldı ve B Ligi'ne yükseldi.

KARŞILAŞMA SONRASI CENGİZ ÜNDER AÇIKLAMALARDA BULUNDU:

"Hedefimiz gol yemeden B Ligi'ne çıkmaktı. B Ligi'ne çıktık ama sevincini yaşayamıyoruz. Benim için hayal kırıklığı. Bu gruptan gol yemeden çıkmamız gerekiyordu. 3-3 beklediğimiz bir şey değildi.''

''C Ligi'nde hedefimiz gol yemeden B Ligi'ne çıkmaktı. Bu maçlarda gol yemememiz ve kendimizi sorgulamamız gerekiyor. Benim için hayal kırıklığı. Böyle olmamalıydı. Ben çok üzüldüm gerçekten."

Cengiz Ünder, Türkiye - Lüksemburg maçı sonrası konuştu! Sevincini yaşamıyoruz, hayal kırıklığı... ile ilgili etiketler A milli futbol takımı Türkiye Cengiz Ünder lüksemburg uefa uluslar ligi Grup maçı
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.