Cem Özer'in annesi Arsaluş İçtilop kimdir? Cem Özer annesinin ölümüne ne dedi?

Oyuncu ve sunucu Cem Özer'in annesi Arsaluş İçtilop kalp krizinden hayatını kaybetti. Vatandaşlar Cem Özer'in annesi Arsaluş İçtilop'un hayatını merak ediyor. Yurttaşlar Cem Özer'in annesi Arsaluş İçtilop'un kişisel bilgilerini internette araştırıyor. Peki Cem Özer'in annesi Arsaluş İçtilop kimdir? Cem Özer annesinin ölümüne ne dedi? Detaylar haberimizde...

Oyuncu ve sunucu Cem Özer'in annesi Arsaluş İçtilop kalp krizinden hayatını kaybetti. vatandaşlar Cem Özer'in annesi Arsaluş İçtilop'un hayatını merak ediyor. Yurttaşlar Cem Özer'in annesi Arsaluş İçtilop'un kişisel bilgilerini internette araştırıyor. Peki Cem Özer'in annesi Arsaluş İçtilop kimdir? Cem Özer annesinin ölümüne ne dedi? Detaylar haberimizde...

Cem Özer'in annesi Arsaluş İçtilop kimdir? Cem Özer annesinin ölümüne ne dedi?

Şarkıcı Onur Akay, geride bıraktığımız gün, akşam saatlerinde Cem Özer'in annesinin evde kalp krizi geçirdiğini ve Özer'in annesinin komşularının Cem Özer hakkında yaptığı şaşırtıcı açıklamaları paylaştı. Komşularının, “Cem Özer annesi ile hiç ilgilenmiyor, aramıyor, sormuyor. Arsaluş İçtilop'un kedi ve köpekleri dışında kimsesi yok. Geçtiğimiz günlerde bakımsızlık nedeni ile hastaneye kaldırıldı. Daha sonra taburcu olan Arsaluş İçtilop, bugün evinde kalp krizi geçirerek vefat etmiş ve sandalyeden düşmüş şekilde bulundu. Vefat haberini Cem Özer'e vermek için aradık ama yine ulaşamadık. Defalarca mahalleli Cem Özer'i aradı şu kadına sahip çıkın dedi ama hiçbir zaman Cem Özer dönüş yapmadı. Şu an olay yerine savcı bekleniyor ve daha sonra Çınarcık Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırılacak” şeklinde yaptığı açıklamaların yayınlanmasından sonra, Cem Özer Instagram adresinden komşularına küfürlü bir mesaj yayınlayarak sert tepki gösterdi.

“BEYANAT MERAKLISI RİYAKAR KOMŞULAR”

Cem Özer, sosyal medya adresinden yaptığı dikkat çeken paylaşımında, “Her gece aynı saatte penceresine gelen martı biraz gecikse ya da o gece uğramasa endişelenen, bahçesine gelen sokak köpeğine evini açan bir adam sizce ne yapar? Bari önce başsağlığı dileseydiniz de hayvan sevdiğiniz kadar insan sevip saydığınızı da anlasaydık. Ama saldırmak, kin kusmak, hakaret etmek, yalan mı doğru mu süzmemek daha kolay daha rahatlatıcı değil mi ? Lanet olsun ünlü olduğum güne. S..tirin gidin saygısız, pabucumun hayvanseverleri ve beyanat meraklısı riyakar komşular. Başka da hiçbir açıklamam ve yorumum olmayacaktır. Bunu da yapmayacaktım ama mecbur kaldım. Ne olur soru sormayın” ifadelerini kullandı.

CEM ÖZER'LE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ

Cem Özer'le telefonda konuştuğunu ifade eden Onur Akay, “Değerli oyuncumuz Cem Özer, 90 yaşındaki annesi Arsaluş İçtilop'u kaybetti. Dün gece Cem Bey'le telefonda konuştum ve başsağlığı diledim, annesini böbrek yetmezliğinden kaybettiğini söyleyen Cem Özer'e ve tüm ailesine tekrar başsağlığı diliyorum. Arsaluş İçtilop'un cenazesi, 15 Ağustos Çarşamba günü saat 14:00'da, Yeşilköy Surp Stepanos Kilisesi'nden son yolculuğuna uğurlanacak. Nur içinde yatsın inşallah.” dedi.

 

CEM ÖZER KİMDİR?
1959 senesinde Kahramanmaraş'ta dünyaya gelen Cem Özer, küçük yaşlarda itibaren oyuncu olma hayali kurdu. Lise öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazandı. Fakat hukuk sisteminin değer yargılarıyla ve düşünceleriyle özdeşleşmediğini anlayarak okulunu yarıda bıraktı.

İstanbul'da kurulu bir tiyatro topluluğu olan "Dostlar Tiyatrosu"nda çalışmaya başladı. Yaptığı stand-up gösterilerinin beğenilmesi sonrası Star TV ve TRT kanallarından teklifler aldı. Sonrasında 1991 senesinde Star Tv'de yayımlanmaya başlayan "Laf Lafı Açıyor" isimli talk show programını sunmaya başladı. Bu yapımla ilk kez televizyon karşısına geçerek şöhret kapılarını araladı. Ardından çeşitli dizi ve filmde rol alarak zamanla tüm Türkiye'nin tanıdığı kişi haline geldi.

Daha önce 4 kez evlenip boşandı. 4. eşi Nurgül Yeşilçay ile olan evliliği uzun süre magazin programlarına konu oldu. Bu evliliğinden "Osman Nejat" isimli bir oğlu dünyaya geldi. 2017 tarihinde Senarist Pınar Duru ile evlenerek 5. kez dünya evine girdi.

Bir dönem, "Sevgilim genç bir erkekle birlikte olabilir, bunu aldatma saymam" açıklamasıyla gündem oldu. 2011 senesinde ise, doğduğunda üvey annesinin çocuğu olarak kaydedildiğini belirterek anne isminin "Arşalus İçtilop" olarak değiştirilmesi istemiyle dava açtı. 2018 senesinde kalp krizi sonucu annesini kaybetti. Annesinin komşuları ise Arşalus İçtilop'un evde yalnız başına öldüğünü ve Cem Özer'in annesiyle hiç ilgilenmediğini iddia etti.

Anne tarafından Ermeni kökenli olan Oyuncu Cem Özer, Çerkez kökenli olan baba tarafından ise aslen Kahramanmaraşlı'dır.

Cem Özer'in annesi Arsaluş İçtilop kimdir? Cem Özer annesinin ölümüne ne dedi? ile ilgili etiketler Cem Özer arsaluş içtilop