Canan Kaftancıoğlu kararırının ardından İsmail Saymaz'dan hatırlatma: İmamoğlu'nun duruşması 1 Haziran'da

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında 3 davadan verilen cezaları onandı, 2 dava ise düştü. Bu gelişmenin ardından gazeteci İsmail Saymaz, Ekrem İmamoğlu için YSK üyelerine hakaret suçundan açılan davada karar duruşmasının 1 Haziran'da görüleceğini hatırlattı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canna Kaftancıoğlu hakkında 3 davada verilen cezaların üçü onandı. Bu gelişmenin ardından CHP'de hareketlilik başladı.

Gazeteci İsmail Saymaz da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için görülen davayı hatırlattı. Saymaz,"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında YSK üyelerine hakaret suçundan Anadolu 7. Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılan davada 1 Haziran’da karar duruşması görülecek. Son duruşmada savcı, İmamoğlu’na ceza istemişti. Talepler arasında siyasi yasak da var." dedi.

 

Canan Kaftancıoğlu kararırının ardından İsmail Saymaz'dan hatırlatma: İmamoğlu'nun duruşması 1 Haziran'da

Yargıtay 3. Ceza Dairesi, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun 3 davadan verilen cezaları onadı, 2 davayı ise düşürdü. 'Siyasi yasak' olarak değerlendirilen karar ardından açıklama yapan Kaftancıoğlu, "Asla ve asla umudunuzu kaybetmeyin. İktidardaki kötülüğü bizler umudu örgütleyerek göndereceğiz" dedi.

 

 

 

 

Canan Kaftancıoğlu kararırının ardından İsmail Saymaz'dan hatırlatma: İmamoğlu'nun duruşması 1 Haziran'da ile ilgili etiketler İsmail Saymaz Ekrem İmamoğlu dava
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.