Çağla Şıkel'in yeni programı ne? Hangi kanalda? Ne zaman yayınlanacak?

Televizyon programlarına uzun bir ara veren manken ve sunucu Çağla Şıkel ekranlara geri dönüyor. İzleyiciler Şıkel'in yeni programını merak ediyor. Çağla Şıkel'in yeni programı ne? Hangi kanalda? Ne zaman yayınlanacak? Detaylar haberimizde...

Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen Çağla Şıkel, televizyon programlarına geri dönüyor. Şıkel'in yeni programı izleyicilerin merakını uyandırdı. Çağla Şıkel'in yeni programı ne? Hangi kanalda? Ne zaman yayınlanacak? Konuyla ilgili bilgileri sizin için bu haberde derledik.

Çağla Şıkel'in yeni programı ne? Hangi kanalda? Ne zaman yayınlanacak?

ÇAĞLA ŞIKEL'IN YİNE PROGRAMI NE? HANGİ KANALDA? NE ZAMAN YAYINLANACAK?
Manken ve sunucu Çağla Şıkel, FOX'ta gündüz kuşağı programı sunacak Bir dönem şarkıcı Alişan ile gündüz programı sunan 39 yaşındaki Çağla Şıkel, uzun zamandır ekranlarda görünmüyordu.

Güzel haberi Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu duyurdu. İşte Ali Eyüboğlu'nun yazısı;
Ulusal kanalların yeni yayın döneminin gündüz kuşağında ekrana getireceği yeni programlar, şimdiden netleşmeye başladı. FOX’un yeni sezonda gündüz kuşağının ekran yüzlerinden biri Çağla Şıkel olacak. Modelin yapacağı programın adı netleşmedi ama içeriği belli. Şıkel’in sunacağı canlı yayın, Zahide Yetiş’in ATV ve Show TV’de yaptığı projenin benzeri olacak. Her gün seyircilerin de katılacağı iki saatlik stüdyo programında Şıkel, diyetisyen, doktor, estetik ve güzellik uzmanlarını konuk edecek.

Çağla Şıkel'in yeni programı ne? Hangi kanalda? Ne zaman yayınlanacak? - Resim : 2

YOUTUBE KANALI AÇTI
Çağla Şıkel güzellik ve moda konularını ele aldığı bir YouTube kanalı açtı. Güzel manken son zamanlarda kendi kanalına yoğunlaşmıştı.

Çağla Şıkel'in yeni programı ne? Hangi kanalda? Ne zaman yayınlanacak? - Resim : 3

ÇAĞLA ŞIKEL
Çağla Şıkel, 2 Ocak 1979'da, Asuman ve Hüseyin Şıkel çiftinin ikinci çocuğu olarak İstanbul'da doğdu. Mali müşavir olan babası Karslı bir Azeri, ev hanımı olan annesi ise Adanalıdır. Berna adında bir ablası vardır.

Çağla Şıkel, eğitim hayatına İstanbul'da 1985-1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ile başlamış ve ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda bale eğitimi almıştır. İlkokulu bitirdikten sonra 1990-1993 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda lise öğrenimini bitirip ardından 1997-1999 yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

Çağla Şıkel'in yeni programı ne? Hangi kanalda? Ne zaman yayınlanacak? - Resim : 4

Kariyeri
Çağla Şıkel, 1996 yılında Odessia adlı sinema filminde oynadı ve 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Sonrasında katıldığı Seyşel Adaları'nda yapılan Miss World 97 güzellik yarışması ile dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli (Europe's Queen of Beauty) ödülünü aldı.

1997-2003 tarihleri arasında Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır'da defilelere çıktı. 2004 yılında Cennet Mahallesi'nde ve 2008'de Görgüsüzler dizisinde oynadı.

Eğitimini aldığı ancak, uzun süre ara verdiği baleye, tam 16 yıl sonra, 11. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nde Samsun Devlet Opera ve Balesi dansçılarıyla, "Bach Alla Turca" adlı bale eseriyle, 10-11 Ağustos 2013 tarihlerinde sahne alarak geri döndü.

Kişisel yaşamı
Çağla Şıkel 2002 yılında kendisi gibi manken olan Bozok Gören ile kısa süreli bir aşk yaşadı. Daha sonra Beyazıt Öztürk ile bir birlikteliği oldu.

Çağla Şıkel yaklaşık 4 sene pop şarkıcısı Emre Altuğ ile birliktelik yaşadı. Çift 10 Ağustos 2008 tarihinde eğlence mekanı Sortie'de evlendi. Şıkel, 18 Aralık 2008'de ilk bebeğine hamile olduğunu açıkladı. Fakat aynı hafta aniden rahatsızlanarak bebeğini düşürdüğünü öğrendi. 31 Ekim'de Kuzey adını verdiği bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. 1 Mart 2012'de Uzay Tuncer'i doğurdu. Çağla Şıkel ve Emre Altuğ çifti 12 Ocak 2015 tarihinde boşandı.

Çağla Şıkel'in yeni programı ne? Hangi kanalda? Ne zaman yayınlanacak? - Resim : 5

Filmografi
Oyuncu olarak
Görgüsüzler (Sultan) (2008)
Cennet Mahallesi (Sultan) (2004-2007)
Avrupa Yakası (Melek)
Zehirli Çiçek
Bugün Ne Giysem
Jet Sosyete (2017) - Kendisi (3. bölüm)

Sunucu olarak
Aile Boyu
Şehirler Yarışıyor
İlle de Roman Olsun
Her şey Dahil (2013)
Tabu (yarışma)
Her Şey Dahil
Ben Söylerim (2017)

Video klipler
"O'nun Vedası" - Yaşar (1996)
"Çiçeklendim" - Emel Müftüoğlu (1998)
"Benimle Evlenir misin?" - Çelik (1998)
"Ölümsüz Aşklar" - Alişan (2016)

Çağla Şıkel'in yeni programı ne? Hangi kanalda? Ne zaman yayınlanacak? ile ilgili etiketler Çağla Şıkel yeni programı ne hangi kanalda ne zaman yayınlanacak