Çağatay Ulusoy ve Ece Sükan aşk mı yaşıyor? Ece Sükan'dan ilk açıklama geldi!

Duygu Sarışın ile ilişkisini bitiren ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un kendisinden 14 yaş büyük manken Ece Sükan ile aşk yaşamaya başladığı iddia edilmişti. Ortaya atılan iddiaların ardından Sükan, sessizliğini bozdu.

Çağatay Ulusoy'un, kendisinden 14 yaş büyük Ece Sükan ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Stilist ve oyuncu Ece Sükan'ın kalbinin uzun süredir boş olması, yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un da ocak ayında Duygu Sarışın ile yedi yıllık ilişkisini bitirmesi, bu iddiaları güçlendirdi.

Bir dizide birlikte rol alan Ulusoy ile Sükan, arife akşamı Bensu Soral ve Rıza Kocaoğlu ile çıktıkları eğlence gecesinde birlikte objektiflere de yansımıştı.

Sabah'tan Bülent Cankurt, 'Ece Sükan ve Çağatay Ulusoy aşk mı yaşıyor?' sorusunu bugünkü köşesine yanıtladı ve merak edilenleri açıkladı. İşte Cankurt'un yazısındaki o kısım:

Çağatay Ulusoy ve Ece Sükan aşk mı yaşıyor? Ece Sükan'dan ilk açıklama geldi!

"DURUM BUNDAN İBARET"

"Geçtiğimiz gün bir partide karşılaştığım Ece Sükan'a hemen bu iddiayı sordum. Ece; "Çağatay benim çok eski arkadaşım. Aynı projede yer aldığımız için son dönemde çok sık bir araya gelmeye başladık. Durum bundan ibaret" dedi.

"KESİNLİKLE ÖYLE BİR ŞEY OLMAYACAK"

Yani Ece özetle "sadece arkadaşız" deyince ben de "Birçok ünlünün yaptığı gibi sonra çıkıp 'O zaman ilişkinin adını koymamıştık' deyip aşkınızı açıklamazsınız değil mi?" dedim. "Kesinlikle öyle bir şey olmayacak" diyerek bu aşk dedikodularına son noktaya koydu"

Çağatay Ulusoy ve Ece Sükan aşk mı yaşıyor? Ece Sükan'dan ilk açıklama geldi! ile ilgili etiketler Ece Sükan Çağatay Ulusoy
GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.