Bursa'da husumetli esnaflar birbirine girdi! Kavga anı kamerada

Bursa'nın tarihi okçular çarşında karşılıklı dükkan işleten esnaflar birbirine girdi. Kısa sürede ortalık savaş alanına dönerken, o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bursa'nın Tarihi Hanlar Bölgesinde bulunan Okçular Çarşısı'nda daha önceden aralarında husumet bulunan esnaf arasında sözlü tartışma yaşandı. Bir taraf karşı tarafa kuru sıkı tabancayla ateş edince, tekmeli yumruklu kavga başladı.

Bursa'da husumetli esnaflar birbirine girdi! Kavga anı kamerada

Onlarca kişinin bir birine girdiği tekmeli yumruklu kavga çarşıda bulunan vatandaşlar tarafından saniye saniye görüntülendi.

Bursa'da husumetli esnaflar birbirine girdi! Kavga anı kamerada - Resim : 2


KAVGAYI POLİS GÜÇLÜKLE AYIRDI

Kavgada dükkanların önünde bulunan cansız mankenlerde devrilip çevreye savruldu. Olay yerine sevk edilen çok sayıda polis ekibi kavgaya müdahale ederek ayırdı. Kavgaya karışanlar polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Bursa'da husumetli esnaflar birbirine girdi! Kavga anı kamerada - Resim : 3

(İHA)

Bursa'da husumetli esnaflar birbirine girdi! Kavga anı kamerada ile ilgili etiketler Bursa esnaf kavgası Okçular Çarşısı
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.