Bitcoin bir darbe de Çin'den yedi! Son 6 ayın en düşük seviyesi

Bitcoin günlerdir süren düşüşünü sürdürüyor. Kripto para haberlerini sıkı takip eden yatırımcılar Bitcoin'in 40 bin doların altına gerilemesi karşısında panik havasında. Son 6 ayın en düşük seviyesini göre kripto para diktatörü 39 bin 656 dolar oldu.

Kripto paralarla ilgili tüm faaliyetleri yasaklayan Çin'in son olarak Kripto para madenciliğini ortadan kaldırılması gereken endüstriler arasına eklemesi Bitcoin'in düşüşünde etkili olduğu belirtiliyor.

2022 yılı ile birlikte düşüsünü sürdüren Kripto para piyasaları yeni bir darbeyi Çin'den yedi. Daha önce aldığı birçok kararda kripto paralara karşı çıkan Pekin yönetimi konuyla ilgili uygulanacak yasaklar ve cezaları duyurmuştu.

Bitcoin'de 1,5 Saat İçerisinde Yılın En Büyük Çöküşü Yaşandı! Neler Oldu?

Bitcoin Yeni Darbeyi Çin'den Yedi

Çin'in aldığı son karar ise piyasaları iyice çıkmaza soktu. Çin, kripto para madenciliğini ortadan kaldırılması gereken endüstriler arasına dahil etti.

Wu Blockchain haberi Çin devlet dairesi Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu’nun duyurusu olarak paylaştı.

 

Bitcoin bir darbe de Çin'den yedi! Son 6 ayın en düşük seviyesi ile ilgili etiketler Bitcoin Çin bitcoin neden düşüyor coinler neden düşüyor
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.