Beren Gökyıldız'a 'kilo vermen gerek' diyen İbrahim Tatlıses'e Serap Paköz'den tepki!

İbrahim Tatlıses, ''Yeşil Vadi'nin Kızı'' dizisinde rol alan 13 yaşındaki oyuncu Beren Gökyıldız'a sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 'kilo vermen gerek' şeklinde uyarı yaptı. Tatlıses'in bu sözleri tepki çekti. Tatlıses'e tepki gösterenler arasında yer alan Serap Paköz ise ''Şiddete meyilli insanların eli dursa ağzı durmaz! İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır…'' dedi.

İbrahim Tatlıses, ''Yeşil Vadi'nin Kızı''  dizisinde rol alan 13 yaşındaki oyuncu Beren Gökyıldız'a sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kilo vermesini tavsiye etti.

İbrahim Tatlıses paylaşımında “Yeşil Vadi’nin kızının 5/6 kilo vermesi gerek… Kiloyu verdiği zaman yanaklarının şişi de inecek… Ben güzel kızımızı Ankara’da profesörün kebap salonunda görmüştüm. Kebaba düşkünlüğü sürmez inşallah… Abisini dinlerse sevinirim. İyi çalışmalar kızım, seni izliyorum.!!” ifadelerine yer verdi.

Beren Gökyıldız'a 'kilo vermen gerek' diyen İbrahim Tatlıses'e Serap Paköz'den tepki!

SERAP PAKÖZ ÖFKEDEN ÇILGINA DÖNDÜ!

İbrahim Tatlıses'in paylaşımı tepki çekti. 13 yaşındaki Beren Gökyıldız’ın kilolarını eleştiren İbrahim Tatlıses’e televizyoncu Serap Paköz ateş püskürdü.

Paköz, Tatlıses'e tepkisini ''Şiddete meyilli insanların eli dursa ağzı durmaz! İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır…'' şeklindeki sözleriyle dile getirdi.

Paköz, paylaşımına şu ifadelerle devam etti:

''Fiziksel şiddet uygulayamayacak hale gelince psikolojik şiddete başvuruyor. Şaşırdık mı? Ben hiç şaşırmadım. Şiddet yanlısı olmak bir karakter sorunudur ve kişi kendini bundan alıkoyamaz. Hala ''İmparator'' diye baş tacı yapanlarda en az onun kadar kışkırtıcıdır. Nokta.''

Beren Gökyıldız'a 'kilo vermen gerek' diyen İbrahim Tatlıses'e Serap Paköz'den tepki! - Resim : 2

 

Beren Gökyıldız'a 'kilo vermen gerek' diyen İbrahim Tatlıses'e Serap Paköz'den tepki! ile ilgili etiketler Serap Paköz İbrahim Tatlıses Beren Gökyıldız
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.