Belediye başkanı icraatlerini değerlendirdi, sonra istifa ettiğini açıkladı

Aydın'ın Karacasu ilçesinin Belediye Başkanı Zeki İnal düzenlediği basın toplantısında istifa ettiğini açıkladı. İnal, vatandaşlardan helallik istedi.

Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal, 2 yıllık icraatlarını değerlendirmek için düzenlediği basın toplantısında ilginç bir çıkış yaparak istifasını açıkladı.

Belediye başkanı icraatlerini değerlendirdi, sonra istifa ettiğini açıkladı

Aydın'ın Karacasu ilçesinde MHP'den aday olarak belediye başkanı seçilen Zeki İnal, mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Göreve geldiği 2 yıllık süreci değerlendiren Başkan İnal, toplantı sonunda belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. Karacasu'nun marka değerini artırmaya yönelik projelerine meclis üyelerinden gelen red oylarının kendisini hasta ettiğini ifade eden Başkan İnal, muhtarlardan ve Karacasulu vatandaşlardan helallik isteyerek başkanlık görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Yatırımlarını değerlendirdiği toplantıda bir anda Başkan İnal'ın istifa ettiğini açıklayıp toplantıdan ayrılması herkesi şaşırttı. Başkan İnal'ı ikna etmek için toplantıya katılan muhtarlar Başkanlık makamına giderek görüşme yapmaya başladı.

Belediye başkanı icraatlerini değerlendirdi, sonra istifa ettiğini açıkladı ile ilgili etiketler Karacasu Belediye Başkanı istifa