Bekçisi olduğu binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu! Vatandaşlar kameraya aldı...

Denizli'de Raşit K. isimli evli bir adam bekçi olarak çalıştığı inşaat halindeki 8 katlı binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Maddi sıkıntılar nedeniyle intihar edeceğini söyleyen adamı yoldan geçen vatandaşlar bağırarak ikna etmeye çalıştı. O anları merakla izleyen vatandaş cep telefonu kamerasına da çekmeyi ihmal etmedi.

Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Saltak Caddesi üzerinde yürekleri ağza getiren bir olay yaşandı. 

8 KATLI BİNANIN ÇATI KATINA ÇIKTI

Edinilen bilgilere göre; evli olduğu öğrenilen Raşit K., maddi sorunlar nedeniyle psikolojik bunalıma girdi. Bekçi olarak çalıştığı İnşaat halindeki 8 katlı binanın çatı katına çıkan Raşit K., buradan sarkmaya başladı. Durumu fark eden vatandaşlar 112'ye ihbarda bulundu.

PSİKOLOG EŞLİĞİNDE İKNA ETME ÇALIŞMALARI

İhbar üzerine bölgeye polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri şişme branda açarak önlem aldı. Polis ekipleri binanın çatı katına çıkarak bekçiyi ikna etmeye çalışırken, olay yerine psikolog gönderildi. Burada ilk önce telefonla Raşit K. ile çatıda irtibat kuran psikolog, ardından ikna etmeye çalıştı.

Bekçisi olduğu binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu! Vatandaşlar kameraya aldı...

VATANDAŞLAR BAĞIRMAYA BAŞLADI

Meraklı gözlerle olay anını telefonla kaydetmeye çalışan vatandaşlar, bekçinin inmesi için bağırmaya başladı. Vatandaşların ve ekiplerin ikna çabasına karşılık veren bekçi, ardından çatıdan indi. Sağlık ekiplerinin kontrolü altına alınan Raşit K., Denizli Devlet Hastanesine kaldırıldı. O esnada ise vatandaşın biri 'Bir daha yapma' diyerek Raşit K.'ye öğüt verdi.

 

Bekçisi olduğu binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu! Vatandaşlar kameraya aldı... ile ilgili etiketler Denizli Merkezefendi İntihar bekçi çatı

Sitene Ekle